EVENTY DLA FIRM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A PRZYGOTUJEMY OFERTĘ INDYWIDUALNIE POD TWÓJ EVENT.

Oferta eventowa szyta na miarę

Lisia Polana to idealne miejsce dla każdego eventu: szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego czy imprezy rodzinnej. Na miejscu czekają na Was dwie sale konferencyjne, *** hotel i restauracja z wyborną kuchnią oraz oczywiście szereg golfowych atrakcji.

Spotkanie biznesowe

„Golf + business”. Po wpisaniu tej frazy w Google pojawia się aż 263 miliony wyników. Wystarczy przyjechać na turniej golfowy lub pokręcić się trochę koło baru niejednego domku klubowego, żeby zrozumieć, że golf jest stworzony po to, żeby rozmawiać o biznesie. Relacje, które się tu nawiązują wydają się ważniejsze niż te z Facebooka czy Linkedina.

Zapraszamy do organizacji spotkań dla Twoich pracowników bądź klientów. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia prezentacji.

Impreza integracyjna

Chcesz lepiej poznać swoich pracowników? Pole golfowe ma sprawdzony program team buildingu na bazie zajęć golfowych. Ciekawe zadania pokazują współpracę w grupie, podejście do rozwiązywania problemów i pozwalają wyłonić nieformalnych liderów.

Zorganizujemy dla Ciebie integrację zespołu, wewnętrzną naradę czy spotkanie świąteczne Twojej firmy.  Twoi pracownicy czy partnerzy biznesowi będą mieli okazję nie tylko zrobić pierwszy krok golfowy pod okiem trenera, ale także rozegrać pierwszy turniej.

 


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?