spotkania biznesowe warszawa

karuzela

Firmowe imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, szkolenia, imprezy rodzinne

– TO WSZYSTKO ZORGANIZUJESZ Z NAMI

GOLF + BUSINESS = PRZEPIS NA UDANE REALIZACJE!

Na Lisiej Polanie, zlokalizowanej pod Warszawą, zorganizujesz przyjęcie rodzinne, firmową imprezę integracyjną czy też szkolenie. W ramach wyjazdu możesz zaplanować u nas zarówno część rozrywkową, jak i konferencje związane z działalnością Twojej firmy. Spotkania biznesowe, organizacja eventów oraz pozostałych form wspólnej rozrywki to dla nas czysta przyjemność, ponieważ wiemy, ile radości do zespołu wnoszą tego typu imprezy. Integracyjne wyjazdy, na których pracownicy mają szansę spędzić ze sobą czas w naprawdę ciekawy, interesujący sposób, są uwielbiane przez wielu. Przekonaj się o tym! Znajdziesz nas pod Warszawą, w cichej okolicy Doliny Wkry – blisko do naszego obiektu mają przedstawiciele firm m.in. z takich miejscowości jak Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Płońsk oraz pozostałych z woj. mazowieckiego. Z nami możesz liczyć na wyjątkowe wyjście integracyjne, inspirujące spotkania biznesowe i wiele więcej – zapraszamy.

PLANUJESZ IMPREZĘ RODZINNĄ W OKOLICACH WARSZAWY? ZORGANIZUJ JĄ Z NAMI!

Przyjęcie komunijne, urodziny, rocznica, impreza dla znajomych – te wszystkie uroczystości/wydarzenia możesz zorganizować w naszej restauracji. Zapewnimy wszystko, czego potrzeba, rozpoczynając od smacznych dań przygotowywanych przez naszego znakomitego szefa kuchni, poprzez kolorowe drinki podawane przez kelnerów, kończąc na kameralnej nauce gry w golfa z trenerem.

OFERTA EVENTOWA SZYTA NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Szkolenia oraz wyjazdy integracyjne dla firm cieszą się nieustającą popularnością. Jeśli zastanawiasz się, jakie miejsce będzie odpowiednie na przeprowadzenie konferencji czy też szkolenia firmowego, to znalazłeś je już w chwili wejścia na naszą stronę. Do dyspozycji odwiedzających są dwie sale konferencyjne, 3-gwiazdkowy hotel, restauracja, a do tego oczywiście szereg atrakcji golfowych, footgolf i korty tenisowe. Firmowa impreza integracyjna – dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych – zaplanowana w naszym ośrodku pod Warszawą to strzał w dziesiątkę! Z nami wszystkie spotkania będą udane. Zaplanujemy dzień pełen wrażeń – nie wierzysz? Sprawdź sam! Chętnie zorganizujemy, a następnie zrealizujemy krok po kroku spotkanie specjalnie DLA CIEBIE.

NAJLEPSZE MIEJSCE NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ?

LISIA POLANA!

Jeśli nie wiesz, gdzie zorganizować imprezę (lub innego typu event) integracyjną dla firmy w okolicach Warszawy i do głowy nie przychodzi Ci też żaden pomysł, w jaki sposób to zrobić, proponujemy nasze pole golfowe – mamy sprawdzony program team buildingu na bazie zajęć golfowych. Tego typu eventy integracyjne dla firm pomagają przezwyciężać lęki związane z komunikacją oraz prowadzą do podtrzymania pozytywnych relacji z innymi pracownikami. Imprezy dla firm na polu golfowym są dobrze i długo wspominanymi wydarzeniami. Przekonaj się, że Twoi pracownicy również nie zapomną o tym, czego u nas doświadczyli podczas zabawy. Mamy nadzieję, że już wiesz, gdzie zorganizować imprezę integracyjną! Zależy Ci na evencie w plenerze, a może chcesz, by integracja firmowa odbyła się pod Warszawą w restauracji? Zdecyduj, jakie miejsce na spotkanie w biznesowym gronie będzie odpowiednie dla Ciebie i Twoich pracowników! Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo, którym zarządzasz, jest zlokalizowane w Pułtusku, Płońsku, Serocku, czy w jeszcze innym mieście – imprezy integracyjne w naszym obiekcie będą znakomitą opcją dla wszystkich przyjezdnych spod Warszawy.

ORGANIZACJA EVENTÓW I IMPREZ INTEGRACYJNYCH POD WARSZAWĄ

Imprezy integracyjne firmowe – zwłaszcza te w plenerze – należą do naszych specjalności. Chętnie podejmujemy się realizacji tego typu przedsięwzięć, bowiem wiemy, że organizacja eventu może przerażać, a my mamy masę pomysłów, jak to zrobić. Jeśli myślisz, że jedynym miejscem na imprezę integracyjną/spotkanie firmowe jest centrum Warszawy, to jesteś w błędzie! Z dala od zgiełku miasta (jednak dojazd do nas ze stolicy nie zajmie dużo czasu) zorganizujemy dla Ciebie integrację zespołu, wewnętrzną naradę, jak również spotkanie świąteczne. Twoi pracownicy lub partnerzy biznesowi będą mieli okazję nie tylko zrobić pierwszy krok na polu golfowym pod okiem trenera, ale także rozegrać turniej. Niezależnie od tego, czy impreza firmowa dotyczy pracowników banku, agencji marketingowej, czy sklepu – proponowane aktywności są dopasowane do każdego oraz stanowią gwarancję świetnie spędzonego czasu! Organizujemy imprezy integracyjne dla firm od dawna i wiemy, jak robić to dobrze. Jeśli Warszawa i okolice to lokalizacja, w której chcesz urządzić zabawę firmową, wybierz nas. Nie pożałujesz!

WYRÓŻNIJ SWOJĄ MARKĘ NA RYNKU, A W ZASADZIE … NA POLU GOLFOWYM

Na Lisiej Polanie rozgrywamy ponad 9 tysięcy rund rocznie, a w sezonie odwiedza nas dziennie nawet 100 golfistów. Przewija się więc tutaj sporo osób, dlatego też doskonałym pomysłem jest wyróżnienie swojej marki/firmy na naszym polu golfowym. Zapewniamy, że Twoja reklama dotrze do wielu potencjalnych klientów i zostanie zauważona.

Twoja marka może być widoczna:

  • w nazwie turnieju (obejmij patronatem tytularnym jeden z turniejów),
  • na jednym z 18 dołków (zostań sponsorem dołka),
  • na banerach o powierzchni 18 m2 na parkingu,
  • na winderach lub innych flagach,
  • na piłkach na strzelnicy golfowej,
  • i w wielu innych miejscach.

Interesuje Cię oferta lub szczegółowa wycena? Skontaktuj się z nami!

RECEPCJA / REZERWACJE POLA I HOTELU:

[email protected]

REKLAMA I MARKETING:

Specjalista ds. marketingu Katarzyna Wodyńska:       [email protected]

ORGANIZACJA IMPREZ:

Manager Obiektu Katarzyna Powała:       [email protected]

spotkania biznesowe

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

[email protected]

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?