spotkania biznesowe warszawa

karuzela

Firmowe imprezy integracyjne i spotkania biznesowe

Na Lisiej Polanie, zlokalizowanej pod Warszawą, zorganizujesz przyjęcie rodzinne, firmową imprezę integracyjną, szkolenie czy spotkanie biznesowe.

PLANUJESZ IMPREZĘ RODZINNĄ W OKOLICACH WARSZAWY? ZORGANIZUJ JĄ Z NAMI!

Przyjęcie komunijne, urodziny, rocznica, impreza integracyjna czy spotkanie biznesowe – te wszystkie, zarówno prywatne, jak i zawodowe, uroczystości/wydarzenia możesz zorganizować w naszej restauracji. Zapewnimy Wam wszystko, czego potrzeba, rozpoczynając od smacznych dań przygotowywanych przez naszego znakomitego szefa kuchni, poprzez kolorowe drinki podawane przez kelnerów, aż po kameralną naukę gry w golfa z trenerem.

Oferta eventowa szyta na miarę Twoich potrzeb

Eventy, imprezy oraz wyjazdy integracyjne dla firm cieszą się nieustającą popularnością. Poza tym, jeśli zastanawiasz się, jakie miejsce będzie odpowiednie na przeprowadzenie konferencji, spotkania biznesowego czy też szkolenia firmowego, to znalazłeś je już w chwili wejścia na naszą stronę. Do dyspozycji odwiedzających są dwie sale konferencyjne, 3-gwiazdkowy hotel, restauracja, a do tego oczywiście szereg golfowych atrakcji. Firmowa impreza integracyjna – dla pracowników banku, firmy transportowej, agencji PR czy oświaty – zaplanowana w naszym ośrodku pod Warszawą to strzał w dziesiątkę!

Spotkania biznesowe pod warszawą

Golf + business = przepis na udane realizacje! Dlaczego? Wystarczy przyjechać na turniej golfowy lub spędzić czas w towarzystwie golfistów, by zrozumieć, że sport ten jest stworzony do nawiązywania trwałych relacji biznesowych. Jeśli chcesz zaaranżować profesjonalne spotkania biznesowe z kontrahentami z Warszawy i nie tylko, Lisia Polana stoi przed Tobą otworem. Przekonasz się, że relacje, które się tu tworzą, są dużo bardziej wartościowe niż te z Facebooka czy LinkedIna. Bo są to relacje prawdziwe!

Zapraszamy do organizacji spotkań (wyjazdów) integracyjnych oraz biznesowych dla Twoich pracowników bądź klientów. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia prezentacji. Gwarantujemy, że zorganizowany u nas wyjazd biznesowy lub impreza integracyjna jeszcze bardziej zbliżą do siebie nie tylko kontrahentów, ale także właścicieli firm. Jeśli organizacja spotkania biznesowego w Warszawie sprawia, że zaczynasz się stresować – czas na relaks na Lisiej Polanie. Chętnie zaplanujemy, a następnie zrealizujemy krok po kroku spotkanie biznesowe w restauracji lub, jak wolisz, w plenerze. Możemy przygotować także miejsce na pierwsze spotkanie integracyjne z klientami, jeżeli chcesz poznać osobiście nowe osoby zainteresowane Twoją firmą.

impreza integracyjna bank

Najlepsze miejsce na imprezę integracyjną? Lisia Polana znajdująca się pod Warszawą!

Jeśli nie wiesz, gdzie zorganizować imprezę (lub innego typu event) integracyjną dla firmy w okolicach Warszawy i do głowy nie przychodzi Ci też żaden pomysł, w jaki sposób to zrobić, proponujemy nasze pole golfowe – mamy sprawdzony program team buildingu na bazie zajęć golfowych. Tego typu eventy integracyjne dla firm pomagają przezwyciężać lęki związane z komunikacją oraz prowadzą do podtrzymania pozytywnych relacji z innymi pracownikami. Imprezy integracyjne dla firm na polu golfowym są najdłużej wspominanymi wydarzeniami. Przekonaj się, że Twoi pracownicy również nie zapomną o tym, czego się tu nauczą. Mamy nadzieję, że już wiesz, gdzie zorganizować imprezę integracyjną! Zależy Ci na evencie w plenerze, a może w naszej restauracji? Zdecyduj, jakie miejsce na spotkanie integracyjne będzie odpowiednie dla Ciebie i Twoich pracowników!

Lisia Polana – idealne miejsce na spotkanie integracyjne

Imprezy integracyjne firmowe – zwłaszcza te w plenerze – należą do naszych specjalności. Chętnie podejmujemy się realizacji tego typu przedsięwzięć, bowiem wiemy, że cała organizacja takiego eventu może przerażać, a my mamy masę pomysłów, jak to zrobić. Jeśli myślisz, że jedynym miejscem na imprezę integracyjną/spotkanie firmowe jest centrum Warszawy, to jesteś w błędzie! Z dala od zgiełku miasta (jednak dojazd do nas ze stolicy nie zajmie dużo czasu) zorganizujemy dla Ciebie integrację zespołu, wewnętrzną naradę, jak również spotkanie świąteczne. Twoi pracownicy lub partnerzy biznesowi będą mieli okazję nie tylko zrobić pierwszy krok na polu golfowym pod okiem trenera, ale także rozegrać turniej. Niezależnie od tego, czy impreza firmowa dotyczy pracowników banku, agencji marketingowej, czy sklepu – proponowane aktywności są dopasowane do każdego oraz stanowią gwarancję świetnie spędzonego czasu!

eventy integracyjne dla firm

Wyróżnij swoją markę na rynku, a w zasadzie na… polu golfowym!

Na Lisiej Polanie rozgrywamy ponad 9 tysięcy rund rocznie, a w sezonie odwiedza nas dziennie nawet 100 golfistów. Przewija się więc tutaj sporo osób, dlatego też doskonałym pomysłem jest wyróżnienie swojej marki/firmy na naszym polu golfowym. Zapewniamy, że Twoja reklama dotrze do wielu potencjalnych klientów i zostanie zauważona.

Twoja marka może być widoczna:

  • w nazwie turnieju (obejmij patronatem tytularnym jeden z turniejów),
  • na jednym z 18 dołków (zostań sponsorem dołka),
  • na banerach o powierzchni 18 m2 na parkingu,
  • na winderach lub innych flagach,
  • na piłkach na strzelnicy golfowej,
  • i w wielu innych miejscach.

Interesuje Cię oferta lub szczegółowa wycena? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

[email protected]

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?