Klub

Klub golfowy, który tętni życiem

Klub Golfowy Lisia Polana to przede wszystkim ludzie. To gracze, początkujący i zaawansowani, to klubowicze, goście hotelu i restauracji, dzieci i młodzież sprawiają, że nasz klub tętni życiem przez cały golfowy sezon. Chcemy, by każdy członek i gość klubu czuł się tu jak u siebie. Liczy się dobra atmosfera 🙂 Szczycimy się mianem najprzyjaźniejszego klubu na Mazowszu. Dla nas to golf to pasja, którą chcemy zarażać innych. Każdy nowy golfista to nasz nowy kolega lub koleżanka do gry. Dlatego nie wahaj się i zacznij golfową przygodę z nami! Staramy się organizować dla Was różne aktywności – obozy golfowe dla dzieci i młodzieży, obozy golfowe dla dorosłych, ogniska, imprezy (jak Andrzejki) i oczywiście turnieje. Nasi klubowicze dobrze wiedzą, że Lisia Polana to nie tylko doskonałe miejsce na rundę golfa.  

HISTORIA

Nasz Klub istnieje od 2006 roku!

Nasz Klub powstał w 2006 roku i działa przy polu golfowym zbudowanym i zarządzanym  przez spółkę GOLF.  W trakcie budowy pola często widywaliśmy okoliczne lisy, które z zaciekawieniem obserwowały postęp prac. Wtedy uznaliśmy, że nazwa Lisia Polana najlepiej opisuje te tereny, które obecnie są polem golfowym. Pierwsi golfiści, którzy postanowili zasilić szeregi nowopowstałego klubu to:

  • Piotr Malesa, Zygmunt Malesa, Władysław Szwoch, Wojciech Koperski, Wojciech Słupeczański, Piotr Jakubowski, Artur Łabęcki, Andrzej Kużela, Andrzej Zalewski, Artur Błoński, Douglas Bold, Jarosław Jędrzejczak, Jacek Kurowski, Dariusz Bęś.

Wielu z nich jest członkiem Lisiej Polany do dziś!  Otwarcie pola świętowaliśmy pierwszy turniejem golfowym, który odbył się 12 sierpnia 2006 roku. Zwycięzcą turnieju został pochodzący z RPA Bradley Ernstzen. Od tego czasu pole i Klub wyrobiło sobie pozycje w polskim golfie. Wielu naszych członków,  było i jest reprezentantami Polski na zawodach zagranicznych. Naszą dumą i szczególnym osiągnięciem są wyniki naszych juniorów. Klub od wielu lat przykłada wielką uwagę do edukacji najmłodszych. Wynikiem tych starań są niezliczone medale z zawodów juniorskich i Mistrzostw Polski. Najważniejsze osiągnięcia:

  • Drużynowe Wicemistrzostwo Polski (dwukrotnie)
  • Drużynowy Puchar Master Seniorów 2018,2019

Szczycimy się tym, że jesteśmy klubem otwartym poza grą w golfa, chcemy pokazywać innym, że jest to piękny sport i pasja na całe życie. Jeżeli chcesz być jednym z nas, to witamy się z otwartymi ramionami! Teraz Ty możesz napisać dalszą część historii naszego klubu:).

DZIAŁANIA KLUBU

Kapitanowie

Obecnie kapitanem klubu w kadencji 2018-2023

Pani Kapitan — Anna Zabłocka-Wiercińska

Drużyny klubowe

Co roku nasz Klub jest reprezentowany przez drużyny na zawodach ogólnopolskich. W 2019 wystawiliśmy drużyny w aż 4 turniejach: Klubowych Mistrzostwach Polski, Klubowych Mistrzostwach Seniorów, Klubowych Mistrzostwach Juniorów, Pucharze Master Seniorów. Dziękujemy naszym reprezentantom za godne reprezentowanie naszego Klubu!

Komisja Handicapowa

Komisja Handicapowa działa przy klubie aby wszyscy mogli być pewni, że ich handicapy są aktualne i odpowiadają ich umiejętnościom. Od 2020 roku komisja handicapowa ma szereg uprawnień wynikających z World Handicap System. Szczegóły możesz znaleźć w przewodniku tutaj. W skład komisji wchodzą:

  • Antoni Wierciński
  • Paweł Jakubowski

GALERIA

Zobacz nasz klub!

Obejrzyj galerie zdjęć z odbywających się u nas turniejów, imprez, wydarzeń.

Więcej

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

[email protected]

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?