Nasz Klub

Klub golfowy, który tętni życiem

Klub golfowy Lisia Polana to przede wszystkim ludzie. To gracze, początkujący i zaawansowani, to klubowicze, goście hotelu i restauracji, dzieci i młodzież sprawiają, że nasz klub tętni życiem przez cały golfowy sezon, a nieraz i poza sezonem.

Chcemy, by każdy członek i gość klubu czuł się tu jak u siebie. Liczy się dobra atmosfera 🙂

Staramy się organizować dla Was różne aktywności – obozy golfowe dla dzieci i młodzieży, obozy golfowe dla dorosłych, ogniska, imprezy (jak Andrzejki) i oczywiście turnieje. 

Nasi klubowicze dobrze wiedzą, że Lisia Polana to nie tylko doskonałe miejsce na rundę golfa.

 

Łatwy dojazd

Ośrodek oddalony jest niespełna 40 kilometrów od centrum Warszawy.

Lisia Polana to także kompleks sportowo-rekreacyjny położony malowniczo w urokliwiej dolinie Wkry, w bezpośredniej bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, Twierdzy Modlin i portu lotniczego w Modlinie.

Lisia Polana to osiemnastodołkowe pole golfowe wraz z przyległą infrastrukturą (driving range, pitching area, putting greeny), ziemne korty tenisowe oraz świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci.

To wreszcie zaplecze hotelowe w standardzie *** dla 40 osób w 18 pokojach, dwie sale konferencyjne na 100 osób i restauracja ze znakomitą kuchnią.

Trudno o lepsze miejsce do przeprowadzenia imprezy integracyjnej, sportowej czy rodzinnej.

GALERIA

Galeria fotografii

Obejrzyj galerie zdjęć z odbywających się u nas turniejów, imprez, wydarzeń.

Więcej

WITAJCIE W KLUBIE

Witamy w Klubie Golfowym Lisia Polana!

W naszym klubie warto być, bywać i grać w golfa. Tu nawiążesz nowe golfowe przyjaźnie, tu poszerzysz swoją golfową wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności. Nasz zespół trenerski zadba o to, byś stał się golfistą na miarę swoich ambicji.
 
Sprawdź korzyści wynikające z członkostwa w Naszym Klubie!

Przyłącz się już dziś!

Więcej

WELCOME PACK

Zostań golfistą!

Jeśli ciekawi Was golf, a nie byliście jeszcze na polu golfowym, lub jeśli chcielibyście przekonać się, czy to sport dla Was, pole golfowe Lisia Polana jest najlepszym miejscem, by to sprawdzić i rozpocząć golfową przygodę.

Oferujemy kursy indywidualne i grupowe dla całkiem początkujących graczy. Nasi trenerzy korzystając z najnowszych metod i uzbrojeni w liczne pomoce „naukowe” pozwolą każdemu odkryć w sobie golfistę oraz przygotują do zdania egzaminu na Zieloną Kartę.

 
Zapisz się już dziś! Sprawdź jakie to proste!

Więcej

HISTORIA

Tak powstawało pole golfowe!

Idea narodziła się w 2002 roku

Rok później zaczęliśmy budowę pola golfowego. Kolejne trzy lata to ciężka, dziś już właściwie niewidoczna praca wielu ludzi – utworzenie jezior, shaping, obsianie fairwayów, nasadzenie kilku tysięcy drzew.

12 sierpnia 2006 roku oficjalnie otworzyliśmy pierwszą dziewiątkę i rozegrany został pierwszy turniej. Druga dziewiątka została otwarta we wrześniu tego samego roku. Od tego czasu pole cały czas się rozwija.

Urozmaicamy fairwaye, podnosimy trudność pola, przebudowujemy tee boxy. Każdy sezon to drobne bądź większe „nowości” dla grających.

Przez 10 lat zorganizowaliśmy wiele prestiżowych turniejów, które dobrze zapisały się w pamięci zawodników.

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?