karuzela

Restauracja na spotkanie firmowe

Nie samym sportem człowiek żyje – wiemy o tym doskonale! Oprócz świetnych rozgrywek w golfa proponujemy także przepyszne dania wprost z naszej restauracji. Jest idealna na spotkanie biznesowe dla kontrahentów z Warszawy, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by skosztować naszych specjałów także prywatnie lub w gronie rodzinnym. Połączenie rozrywki na polu golfowym z wyśmienitą kuchnią to strzał w dziesiątkę! Chętnie zajmiemy się zorganizowaniem wystawnego obiadu po odbytej rundzie – nasza idealna restauracja na spotkanie firmowe staje się wtedy miejscem, w którym pracownicy mają szansę odpocząć po emocjonujących rozgrywkach, jednocześnie racząc się wybornymi posiłkami przygotowanymi przez wybitnych kucharzy.

Jesteśmy przekonani, że nasze menu przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom. Cały czas udoskonalamy potrawy, by były one wyrazem kulinarnego kunsztu w najczystszej postaci.

restauracja na spotkanie biznesowe warszawa

RESTAURACJA – PRZEDŁUŻENIE RUNDY

Co wyróżnia lokal Lisiej Polany? Nasza restauracja idealnie wpasowuje się w krajobraz pola golfowego – dzięki przestronnemu wnętrzu i panoramicznym oknom jest jakby jego przedłużeniem. O wyjątkowości kuchni naszej restauracji stanowią autorskie dania Szefa Kuchni i sezonowe menu, które pozwala gościom na odkrywanie różnorodnych smaków w zależności od pory roku.

W karcie znajdują się potrawy kuchni śródziemnomorskiej i francuskiej. Oddzielną sekcję stanowią dania tradycyjnej polskiej kuchni po mistrzowsku przygotowane przez naszych kucharzy. Jesteśmy przekonani, że kontrahenci, którzy zostaną zaproszeni na spotkanie biznesowe do naszej restauracji, jak i pracownicy firmowi, docenią kunszt oraz wyjątkowość serwowanych potraw.

NAJSMACZNIEJSZY 19 DOŁEK W POLSCE

Nasza restauracja została uznana za Najlepszą Golfową Restaurację w Polsce w plebiscycie Polish Golf Awards 2015 i 2017! Od lat była chwalona przez golfistów, a teraz nagroda potwierdza to, co wszyscy wiemy: „Na Lisiej mają najlepszą kuchnię”! Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

logo PGA

restauracja na spotkanie firmowe warszawa

ZAJRZYJ DO MENU

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?