Akademia golfa

Jeśli chcesz zacząć grać w golfa, lub już grasz, ale chcesz zdobywać nowe umiejętności – wstąp do Akademii Golfa Lisiej Polany. Pod okiem wykwalifikownych trenerów szybko zaczniesz robić duże postępy.

Możesz zapisać się na pojedyncze lekcje lub na cały kurs zakończony egzaminem Zielonej Karty – przepustki na pola golfowe całego świata.

Częścią Akademii Golfa Lisiej Polany jest także szeroka oferta obozów golfowych dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia dedykowane juniorom w każdym wieku.

TRENERZY

Jan Lubieniecki

Jan Lubieniecki

Swoją przygodę z golfem rozpocząłem podczas pobytu w USA w Atlancie w stanie Georgia w latach osiemdziesiątych . Po około

Więcej

OBOZY GOLFOWE

Obozy golfowe

Lisia Polana co roku organizuje obozy sportowe dla golfistów. Jest to propozycja dla dorosłych – tak zaawansowanych jak i początkujących graczy.

Organizowane są one w dogodnych terminach, grupy dobierane są pod kątem zbliżonego poziomu gry.

Zapewniamy:

  • nocleg,
  • wyżywienie,
  • lekcje z trenerem
  • codzienne zajęcia na driving range i na polu
  • nielimitowany dostęp do obszarów treningowych.

Organizujemy również obozy dla dzieci i młodzieży. Rok rocznie podczas wakacji ponad 60 dzieci uczy się grać w golfa pod opieką wykwalifikowanych trenerów i pedagogów.

Dodatkowo jest możliwość skorzystania z kortów tenisowych oraz wypożyczalni rowerów.

Więcej

KURS NA GREEN CARD

KURs na zieloną kartę

Proponujemy kompletny program nauki gry w golfa, który gwarantuje szybkie opanowanie podstawowych umiejętności i wiedzy, a w dalszej kolejności zapewnia przystąpienie do egzaminu na Zieloną Kartę – dokumentu uprawniającego do gry na większości pól golfowych na świecie.

Kurs na Zieloną Kartę można zrobić indywidualnie lub grupowo.

Cennik

KLUB JUNIORA

Klub Juniora

Klub Golfowy Lisia Polana zaprasza wszystkie dzieci i młodzież od 7 roku życia na zajęcia golfowe.

Spotkania odbywają się w weekendy w grupach dostosowanych do umiejętności uczestnika – całkiem początkujących lub zaawansowanych.

Celem nauki jest zdobycie zielonej karty, która umożliwi starty w turniejach z serii PZG Junior Tour, jak również rozwinięcie umiejętności już zdobytych. Juniorzy przystępujący do zajęć są członkami kadry Juniorów Lisiej Polany. Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie z programem Narodowego Rozwoju Juniorów Polskiego Związku Golfa.

Cennik

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?