karuzela

Akademia golfa – kursy gry w golfa nie tylko dla początkujących


Akademia golfa

Jeśli chcesz zacząć grać w golfa lub już w niego grasz, ale pragniesz zdobywać nowe umiejętności – wstąp do Akademii Golfa Lisiej Polany. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów szybko zaczniesz robić duże postępy. Dodatkowo, jeżeli nie wiesz, jak rozpocząć grę w golfa, koniecznie zgłoś się do Akademii, a także zapisz do jednego z naszych trenerów na kurs golfowy. Oferujemy praktyczne lekcje golfa nie tylko dla początkujących! Osoby, które miały już do czynienia z tą dyscypliną sportową, mogą udać się do naszej szkoły w celu zgłębienia techniki, przypomnienia sobie najważniejszych reguł, a także poznania etykiety gry w golfa.

Profesjonalne lekcje gry golfa z trenerem

Akademia Golfa Lisiej Polany – znajdująca się blisko Warszawy – oferuje profesjonalnie prowadzone lekcje gry w golfa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy instruktor pracujący na terenie ośrodka jest w stanie przekazać w zrozumiały sposób zasady oraz podstawy gry, a także nauczać prawidłowej etykiety gry w golfa obowiązującej już zaawansowanych graczy. Możesz zapisać się do naszej akademii zarówno, jeśli interesuje Cię jedynie pojedyncza lekcja golfa, jak i cały kurs zakończony egzaminem Zielonej Karty – przepustki na pola golfowe całego świata.

Częścią Akademii Golfa Lisiej Polany jest także szeroka oferta obozów golfowych dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia dedykowane juniorom w każdym wieku. Jako profesjonalni trenerzy dbamy o to, aby każdy etap nauki tego sportu przebiegał płynnie, a przede wszystkim dawał dużo radości. W pozytywnej atmosferze o wiele łatwiej bowiem przyswajać techniki gry w golfa. Oferowane przez nas obozy golfowe dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych, charakteryzują się wysokim poziomem prowadzenia zajęć praktycznych. Dzięki takiej formule można szybko złapać golfowego bakcyla i przybliżyć się tym samym do udziału w naszych turniejach. Co więcej, gra w golfa dla dzieci to również świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Akademia Golfa jest miejscem dla całej rodziny – w czasie, gdy dzieci uczestniczą w lekcji gry w golfa, rodzice mogą równocześnie grać na innym terenie Lisiej Polany.

TRENERZY

Jakub Piotrowski

Więcej

OBOZY GOLFOWE DLA DOROSŁYCH

golf dla dzieci warszawa

Obozy golfowe

Akademia Golfa Lisiej Polany co roku organizuje obozy sportowe dla golfistów. Jest to propozycja dla dorosłych – zarówno zaawansowanych, jak i początkujących graczy.

Obozy golfowe dla dorosłych organizowane są w dogodnych terminach, a grupy dobierane są pod kątem zbliżonego poziomu gry.

Zapewniamy:

  • nocleg,
  • wyżywienie,
  • lekcje z trenerem,
  • codzienne zajęcia na driving range i na polu,
  • nielimitowany dostęp do obszarów treningowych.

Akademia Golfa dla dzieci i młodzieży

Organizowane przez nas obozy dla dzieci i młodzieży są dopasowane pod kątem zróżnicowanego wieku oraz umiejętności podopiecznych – gry w golfa uczymy od podstaw!

Rokrocznie podczas wakacji ponad 60 dzieci uczy się grać w golfa pod opieką naszych wykwalifikowanych trenerów, a także pedagogów. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z kortów tenisowych oraz wypożyczalni rowerów.

Warto wspomnieć o tym, że w Akademii Golfa Lisiej Polany każdy będzie się bawił wyśmienicie – niezależnie od poziomu swojego doświadczenia. Przepisy gry umożliwiają stosowanie handicapu golfowego, który wyrównuje szanse w czasie rozgrywek. Dzięki temu nauka gry w golfa będzie przebiegać bezstresowo oraz w przyjemnej atmosferze!

Więcej

Kurs na Zieloną Kartę

Kurs na zieloną kartę

Proponujemy kompletny program nauki gry w golfa, który gwarantuje szybkie opanowanie podstawowych umiejętności oraz wiedzy, a w dalszej kolejności zapewnia przystąpienie do egzaminu na Zieloną Kartę – dokumentu uprawniającego do gry na większości pól golfowych na świecie.

Kurs na Zieloną Kartę można zrobić indywidualnie lub grupowo.

Cennik

KLUB JUNIORA

klub juniora

Klub Juniora

Klub Golfowy Lisia Polana zaprasza na zajęcia golfowe młodzież i dzieci od 7 roku życia.

Lekcje golfa odbywają się w weekendy w grupach dostosowanych do umiejętności gry – dla całkiem początkujących lub zaawansowanych dzieci.

Celem nauki jest zdobycie Zielonej Karty, która umożliwi starty w turniejach z serii PZG Junior Tour, jak również rozwinięcie zdobytych już umiejętności. Juniorzy przystępujący do zajęć golfa są członkami kadry Juniorów Lisiej Polany. Wszystkie lekcje w ramach kursu prowadzone są zgodnie z programem Narodowego Rozwoju Juniorów Polskiego Związku Golfa.

Cennik

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

[email protected]

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?