Akademia golfa

karuzela

Akademia golfa – kursy gry w golfa nie tylko dla początkujących


Akademia golfa

Jeśli chcesz zacząć grać w golfa lub już w niego grasz, ale chcesz zdobywać nowe umiejętności – wstąp do Akademii Golfa Lisiej Polany. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów szybko zaczniesz robić duże postępy. Jeśli nie wiesz, jak zacząć grać w golfa, koniecznie zgłoś się do Akademii i zapisz do jednego z naszych trenerów na kurs golfowy. Oferujemy praktyczne lekcje nie tylko dla początkujących. Osoby, które miały już do czynienia z tą dyscypliną sportową, mogą udać się do naszej szkoły w celu zgłębienia techniki gry w golfa bądź też przypomnieć sobie jej reguły.

Akademia Golfa Lisia Polana znajdująca się blisko Warszawy to profesjonalnie prowadzone lekcje gry w golfa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy instruktor nauki golfa pracujący na terenie ośrodka jest w stanie przekazać w zrozumiały sposób zasady gry oraz jej podstawy, a także nauczać prawidłowej etykiety gry w golfa obowiązującej już zaawansowanych graczy. Możesz zapisać się na pojedyncze lekcje lub na cały kurs zakończony egzaminem Zielonej Karty – przepustki na pola golfowe całego świata.

Częścią Akademii Golfa Lisiej Polany jest także szeroka oferta obozów golfowych dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia dedykowane juniorom w każdym wieku. Jako profesjonaliści dbamy o to, aby każdy etap nauki tego sportu przebiegał płynnie, a także dawał przede wszystkim dużo radości. W pozytywnej atmosferze o wiele łatwiej bowiem przyswajać tajniki gry w golfa. Oferowane przez nas obozy golfowe dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych, charakteryzują się wysokim poziomem prowadzenia zajęć praktycznych. Dzięki takiej formule można szybko złapać golfowego bakcyla i przybliżyć się tym samym do udziału w naszych turniejach. Co więcej, gra w golfa dla dzieci to również świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Akademia Golfa jest miejscem dla całej rodziny – w czasie, gdy dzieci uczestniczą w lekcji gry w golfa, równocześnie rodzice mogą grać na innym terenie Lisiej Polany.

TRENERZY

Jan Lubieniecki

Jan Lubieniecki

Swoją przygodę z golfem rozpocząłem podczas pobytu w USA w Atlancie w stanie Georgia w latach osiemdziesiątych . Po około

Więcej

OBOZY GOLFOWE

golf dla dzieci warszawa

Obozy golfowe

Lisia Polana co roku organizuje obozy sportowe dla golfistów. Jest to propozycja dla dorosłych – tak zaawansowanych, jak i początkujących graczy.

Organizowane są one w dogodnych terminach, grupy dobierane są pod kątem zbliżonego poziomu gry.

Zapewniamy:

  • nocleg,
  • wyżywienie,
  • lekcje z trenerem,
  • codzienne zajęcia na driving range i na polu,
  • nielimitowany dostęp do obszarów treningowych.

Organizowane przez nas obozy dla dzieci i młodzieży są dopasowane pod kątem zróżnicowanego wieku oraz umiejętności podopiecznych. Rokrocznie podczas wakacji ponad 60 dzieci uczy się grać w golfa pod opieką wykwalifikowanych trenerów i pedagogów. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z kortów tenisowych oraz wypożyczalni rowerów.

Warto wspomnieć o tym, że w Akademii Golfa Lisiej Polany każdy będzie się bawił wyśmienicie – niezależnie od poziomu doświadczenia. Przepisy gry umożliwiają stosowanie handicapu golfowego, który wyrównuje szanse w czasie rozgrywek. Dzięki temu nauka gry w golfa przebiegać będzie bezstresowo i w przyjemnej atmosferze!

Więcej

Kurs na Zieloną Kartę

Kurs na zieloną kartę

Proponujemy kompletny program nauki gry w golfa, który gwarantuje szybkie opanowanie podstawowych umiejętności i wiedzy, a w dalszej kolejności zapewnia przystąpienie do egzaminu na Zieloną Kartę – dokumentu uprawniającego do gry na większości pól golfowych na świecie.

Kurs na Zieloną Kartę można zrobić indywidualnie lub grupowo.

Cennik

KLUB JUNIORA

klub juniora

Klub Juniora

Klub Golfowy Lisia Polana zaprasza na zajęcia golfowe wszystkie dzieci i młodzież od 7 roku życia.

Spotkania odbywają się w weekendy w grupach dostosowanych do umiejętności uczestnika – całkiem początkujących lub zaawansowanych.

Celem nauki jest zdobycie Zielonej Karty, która umożliwi starty w turniejach z serii PZG Junior Tour, jak również rozwinięcie zdobytych już umiejętności. Juniorzy przystępujący do zajęć są członkami kadry Juniorów Lisiej Polany. Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie z programem Narodowego Rozwoju Juniorów Polskiego Związku Golfa.

Cennik

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?