karuzela

Restauracja na spotkanie firmowe

Kontakt: 512-837-955

Godziny otwarcia Restauracji:

Poniedziałek- Czwartek – 08:00 – 19:00
Piątek – Sobota 08:00 – 20:00
Niedziela 08:00 – 19:00 

Godziny otwarcia mogą ulec zmianie. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia działania Restauracji.

NAJSMACZNIEJSZY 19 DOŁEK W POLSCE

Nasza restauracja została uznana za Najlepszą Golfową Restaurację w Polsce w plebiscycie Polish Golf Awards 2022! Od lat była chwalona przez golfistów, a teraz nagroda potwierdza to, co wszyscy wiemy: „Na Lisiej mają najlepszą kuchnię”! Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście po zakończonej rozgrywce bądź też w trakcie imprezy okolicznościowej. Spotkanie firmowe, a może świętowanie awansu połączone z grą w golfa? Podejmiemy się organizacji każdego spotkania, zapewniając wyśmienite dania dopasowane do charakteru uroczystości. Szukasz znakomitych restauracji w Pułtusku, Serocku bądź Płońsku? Koniecznie zgłoś się do nas!

ZORGANIZUJ U NAS SWOJE SPOTKANIE RODZINNE LUB BIZNESOWE!

Jeśli zastanawiasz się, jaka restauracja będzie najlepsza na spotkanie rodzinne czy też biznesowe – śmiało możemy odpowiedzieć, że nasza. Gwarantujemy kompleksową obsługę na jak najwyższym poziomie, aby nie tylko gra była przyjemnym doświadczeniem. Zależy nam na tym, żeby każdy gość czuł się tutaj doskonale i zapewniamy, że wychodzi nam to świetnie. Nie ma dla nas znaczenia, czy stoi przed nami wyzwanie w postaci zorganizowania urodzin dla dzieci, czy też mamy wyprawić komunię, roczek bądź chrzciny. Restauracje takie jak nasza są gotowe na każdą okoliczność! Dołącz do szerokiego grona zadowolonych osób, które zdecydowały się wybrać lokal Lisiej Polany jako miejsce na swoje spotkanie firmowe lub rodzinne. Jesteśmy przekonani, że przejdziemy Twoje najśmielsze oczekiwania względem obsługi oraz – rzecz jasna – kuchni. Pułtusk, Czarnowo… w Dolinie Wkry czekamy na wszystkich gości z całego woj. mazowieckiego, a także spoza tego obszaru.

Nie samym sportem człowiek żyje – wiemy o tym doskonale! Oprócz świetnych rozgrywek w golfa proponujemy także przepyszne dania wprost z naszej restauracji, która podobnie jak pole, znajduje się w woj. mazowieckim, w okolicach lotniska Modlin. Jest to miejsce idealne na spotkanie biznesowe dla kontrahentów z Warszawy bądź okolic stolicy. U nas można zorganizować nie tylko spotkanie firmowe – nasza restauracja to miejsce idealne także na inne okazje – nic nie stoi na przeszkodzie, by skosztować naszych specjałów również prywatnie lub w gronie rodzinnym. W ramach tego typu spotkań organizujemy m.in. chrzciny, urodziny, komunie, wieczory kawalerskie oraz inne imprezy okolicznościowe. Mazowieckie, w tym Pomiechówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Czarnowo, Serock i okolice… Jesteśmy otwarci na każdego, kto chce spędzić miłe chwile właśnie w naszej restauracji. Połączenie rozrywki na polu golfowym z wyśmienitą kuchnią to strzał w dziesiątkę!

Spotkanie biznesowe w restauracji poza Warszawą? Chętnie zajmiemy się zorganizowaniem wystawnego obiadu, np. w ramach spotkania integracyjnego. Po odbytej rundzie nasza restauracja na spotkanie firmowe staje się miejscem, w którym pracownicy mają szansę odpocząć po emocjonujących rozgrywkach, jednocześnie racząc się wybornymi posiłkami przygotowanymi przez wybitnych kucharzy.

Jesteśmy przekonani, że nasze menu przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom. W naszej restauracji znajdującej się blisko Modlina (lotnisko) cały czas udoskonalamy potrawy, by były one wyrazem kulinarnego kunsztu w najczystszej postaci.

RESTAURACJA – PRZEDŁUŻENIE RUNDY

Co wyróżnia lokal Lisiej Polany? Nasza restauracja idealnie wpasowuje się w krajobraz pola golfowego – dzięki przestronnemu wnętrzu i panoramicznym oknom jest jakby jego przedłużeniem. O wyjątkowości kuchni naszej restauracji stanowią autorskie dania Szefa Kuchni, a także sezonowe menu, które pozwala gościom na odkrywanie różnorodnych smaków w zależności od pory roku.

W karcie znajdują się potrawy kuchni śródziemnomorskiej i francuskiej. Oddzielną sekcję stanowią dania tradycyjnej polskiej kuchni, po mistrzowsku przygotowane przez naszych kucharzy. Jesteśmy przekonani, że zarówno kontrahenci, którzy zostaną zaproszeni na spotkanie biznesowe do naszej restauracji, jak i pracownicy firmowi docenią kunszt oraz wyjątkowość serwowanych potraw.

Elegancja naszej restauracji sprawia, że jest ona idealna na ważne spotkanie z kontrahentem. Biznesowa kolacja wymaga odpowiedniej oprawy, tak by była dobrze zapamiętana. W naszej znajdującej się w woj. mazowieckim restauracji możesz na to liczyć. U nas można organizować nie tylko oficjalne meetingi, ale także mniej formalne przedsięwzięcia. Jesteśmy bowiem idealną restauracją na imprezę firmową lub rodzinną. Lokalizacja w pobliżu Warszawy i lotniska w Modlinie jest wyjątkowo atrakcyjna dla przyjezdnych oraz dla mieszkańców stolicy, a także jej okolic.

ZAJRZYJ DO MENU

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?