WSKAZÓWKI DOJAZDU

Drogie Golfistki, Drodzy Golfiści,

w związku z przebudową trasy s7 i licznymi zapytaniami o dojazd na Lisią Polanę, przedstawiamy wskazówki ułatwiające komunikację. Poniżej krótki opis oraz mapki poglądowe. Na samym dole aktualizacje od wykonawców.

Największa zmiana i utrudnienie w ruchu to tymczasowe światła za lotniskiem Modlin, tam gdzie wcześniej były rozjazdy dróg w okolicy stacji Cirkle K. Należy na nich skręcić w lewo na PŁOCK na trasę 62. Potem dojeżdżając do Zakroczymia, przy światłach w okolicy sklepu Biedronka, należy skręcić w prawo, droga prowadzi do Janowa. Dalej prosto, jak dotychczas.

Gdybyście jednak przegapili zjazd, nic nie szkodzi, skręćcie w Kroczewie w prawo w drogę prowadzącą do miejscowości Strubiny, potem w okolicach ILS na lewo na Janowo!

Aktualizacje:

W piątek (7 lipca) br. zamknięta zostanie jezdnia w stronę Warszawy. Kierowcy będą się poruszali jezdnią w kierunku Gdańska (2 pasy w kierunku Warszawy i 1 pas w kierunku Gdańska) oraz drogą tymczasową biegnącą wzdłuż DK7 (1 pas w kierunku Gdańska). Do dyspozycji będą po 2 pasy ruchu w każdym kierunku szerokości 3m na jezdni głównej i 3,5m na drodze tymczasowej. Samochody ciężarowe jadące w stronę Gdańska będą mogły się poruszać wyłącznie 3,5m drogą tymczasową.
Ograniczenie prędkości do 60km/h w kierunku Warszawy i 50km/h w kierunku Gdańska.

W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą!
Zespół KGLP

tel. do Recepcji Klubu 530585282

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?