WARSZAWSKA AKADEMIA JUNIORÓW!

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z Warszawy i okolic do uczestnictwa w golfowej akademii juniorów jakiej jeszcze nie było! Olympic Golf Club i Klub Golfowy Lisia Polana łączą siły, aby stworzyć jak najlepszą ofertę zajęć dla juniorów. Dzięki temu rozwiązaniu, dzieci trenujące w obu klubach mają szansę trenować częściej i w bardziej zróżnicowany sposób.

W ramach akademii:

  • w dni powszednie (wtorek) zajęcia na driving range w Olympic Golf Club,
  • w soboty zajęcia na dołkach treningowych i na polu KG Lisia Polana,
  • opieka kadry trenerskiej i instruktorskiej z obu klubów,
  • już po wakacjach, możliwość wzięcia udziału w turniejach Ligi Początkujących w osobnej kategorii wiekowej i „na krótszym dystansie”,
  • w dłuższej perspektywie, uczestnictwo w ogólnopolskich turniejach juniorskich we wspólnych barwach (m.in. Golf Sixes, Audi Junior Tour, itp.).

UWAGA! Najbliższe zajęcia w sobotę 3 czerwca!

Zapraszamy dzieci od 7 roku życia na majowe zajęcia zapoznawcze, które odbędą się na dołkach treningowych oraz driving range. Poprowadzą je nasz Head Pro i PGA Professional Jakub Piotrowski oraz asystenci: Robert Doboszyński i Michał Ziemiecki

->>> Koszt zajęć zapoznawczych na Lisiej Polanie to 100,00 zł za pojedynczą Akademię lub 150,00 zł w przypadku opłacenia 2 zajęć w maju (13.05 i 20.05).

Lekcje będą trwały ok. 90 minut i będą poprowadzone w jednej, wspólnej grupie, niezależnie od poziomu oraz wieku uczestników. W razie dużych rozbieżności i potrzeby, od czerwca podzielimy uczestników na mniejsze podgrupy i dostosujemy do nich czas trwania, a także formy i metody prowadzenia zajęć.

Od czerwca ruszamy wspólnymi siłami z Olympic Golf Club, jak dotychczas, adepci obu szkółek mogą uczestniczyć w zajęciach w tylko jednej lokalizacji, ale przygotowaliśmy specjalny pakiet dla tych, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach w obu klubach! Od czerwca miesiąc treningów w 2 lokalizacjach za jedyne 650 zł! Jeżeli wybieracie tylko sobotnią szkółkę na Lisiej Polanie to pojedyncze zajęcia kosztować będą 100 zł, a cały miesiąc za 350 zł!

Olympic Golf Club zaprasza we wtorki:

– godz. 16.30-17.20 grupa I (dzieci 6-8 lat),

– godz. 17.30 – 18.20 grupa II (dzieci 9-14 lat)

Zapisy na Warszawską Akademią Juniorów prowadzi Robert Doboszyński, dostępny pod adresem e-mail [email protected] lub numerem telefonu +48 607 784 943.

Przy zapisywaniu dzieci na Akademię Juniorów prosimy o informację, czy dysponują one swoimi kijami i piłkami. Jeżeli nie, prosimy o przyjazd 15 minut wcześniej, w celu dobrania sprzętu.

Liczba miejsc ograniczona!

Klub Golfowy Lisia Polana www.lisiapolana.pl 

Olimpic Golf Club www.golfogc.pl 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?