WARSZAWSKA AKADEMIA JUNIORÓW!

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z Warszawy i okolic do uczestnictwa w golfowej akademii juniorów jakiej jeszcze nie było! Olympic Golf Club i Klub Golfowy Lisia Polana łączą siły, aby stworzyć jak najlepszą ofertę zajęć dla juniorów. Dzięki temu rozwiązaniu, dzieci trenujące w obu klubach mają szansę trenować częściej i w bardziej zróżnicowany sposób.

W ramach akademii:

  • w dni powszednie (wtorek) zajęcia na driving range w Olympic Golf Club,
  • w soboty zajęcia na dołkach treningowych i na polu KG Lisia Polana,
  • opieka kadry trenerskiej i instruktorskiej z obu klubów,
  • już po wakacjach, możliwość wzięcia udziału w turniejach Ligi Początkujących w osobnej kategorii wiekowej i „na krótszym dystansie”,
  • w dłuższej perspektywie, uczestnictwo w ogólnopolskich turniejach juniorskich we wspólnych barwach (m.in. Golf Sixes, Audi Junior Tour, itp.).

Zajęcia prowadzą nasz Head Pro i PGA Professional Jakub Piotrowski oraz asystenci: Robert Doboszyński i Michał Ziemiecki

Przygotowaliśmy specjalny pakiet dla tych, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach w obu klubach! Miesiąc treningów w 2 lokalizacjach za jedyne 650 zł! Jeżeli wybieracie tylko sobotnią szkółkę na Lisiej Polanie to pojedyncze zajęcia kosztować będą 100 zł, a cały miesiąc za 350 zł!

Lisia Polana zaprasza w soboty:

– godz. 10:00 – 11:00 Grupa I – dzieci młodsze

– godz. 11:00 – 12:30 Grupa II – dzieci starsze

Olympic Golf Club zaprasza we wtorki:

– godz. 16.30-17.20 grupa I (dzieci 6-8 lat),

– godz. 17.30 – 18.20 grupa II (dzieci 9-14 lat)

Zapisy na Warszawską Akademią Juniorów prowadzi Robert Doboszyński, dostępny pod adresem e-mail [email protected] lub numerem telefonu +48 607 784 943.

Przy zapisywaniu dzieci na Akademię Juniorów prosimy o informację, czy dysponują one swoimi kijami i piłkami. Jeżeli nie, prosimy o przyjazd 15 minut wcześniej, w celu dobrania sprzętu.

Liczba miejsc ograniczona!

Klub Golfowy Lisia Polana www.lisiapolana.pl 

Olimpic Golf Club www.golfogc.pl 

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?