TENIS FOOTGOLF

TENIS

Lisia Polana zaprasza do korzystania z naszych kortów do tenisa ziemnego. Na miejscu posiadamy wypożyczalnię sprzętu.

Cennik:

Tenis dni robocze do 16:00 – 1 godzina25,00 zł
Tenis dni robocze po 16:00 – 1 godzina40,00 zł
Tenis weekendy i święta – 1 godzina40,00 zł
Wypożyczenie sprzętu – 2 rakiety i piłki30,00 zł

FOOTGOLF

Ta gra to prawdziwa sportowa rewolucja! Łączy dwie popularne dyscypliny sportu – piłkę nożną z zasadami stosowanymi w golfie. Cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na prostotę, możliwość uczestnictwa całych rodzin z dziećmi. Nie ma potrzeby pobierania lekcji golfa lub nadzoru trenera.

W każdym dołku, z różnymi naturalnymi przeszkodami należy umieścić piłkę przy najmniejszej ilości uderzeń, idąc od punktu startowego i zachowując reguły golfowe – wszystko zostało opisane w karcie wyników.

Footgolf to świetna propozycja na spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Posiadamy wypożyczalnię piłek nożnych, można wziąć swoją! Każdy gracz gra swoją piłką.

Zasady:

W jednej grupie mogą grać maksymalnie 4 osoby. Gra odbywa się piłką futbolową #5. W trakcie jednego uderzenia można dotknąć piłkę raz. Po kopnięciu piłki, poczekaj aż całkowicie się zatrzyma, nawet jeśli porusza ją wiatr. Kolejność uderzeń jest ustalana na podstawie wyniku na poprzednim „dołku”. Gracz z najlepszym wynikiem kopie jako pierwszy. W trakcie rozgrywania dołka pierwsza uderza osoba, której piłka jest najdalej od flagi. Gramy piłkę z miejsca, w którym leży, nie przesuwamy, nie dotykamy piłki poza uderzeniami. Wygrywa zawodnik, który zakończy grę z najmniejszą liczbą kopnięć, sumuje się wszystkie uderzenia z wszystkich 9 dołków.

Cennik:

Footgolf – 9 dołków – 1 osoba25,00 zł
Wypożyczenie piłki nożnej10,00 zł

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?