EVENTY DLA FIRM PROMOCJA MAJOWA

PROMOCJA MAJOWA EVENTY

NA ORGANIZACJĘ EVENTU

 

Sprawdź też co organizujemy i z kim do tej pory współpracowaliśmy:

prezentacja KG Lisia Polana

 

Chcesz lepiej poznać swoich pracowników ?

Czy chcecie Państwo lepiej poznać swoich pracowników? Czy chcecie, aby i oni dowiedzieli się o sobie czegoś nowego? Czy chcecie pobudzić ich kreatywność i ducha współpracy?

Pole golfowe ma sprawdzony i przepracowany program team buildingu, dzięki któremu możecie Państwo zmienić postrzeganie swojego zespołu. Praca w grupie, niestandardowe wyzwania i uwolniona kreatywność sprawią, że atmosfera w Państwa firmie może się zmienić na lepsze, a współpraca wyniesiona z pola golfowego korzystnie wpłynie na wyniki Państwa firmy.

Kurs golfa

Zorganizujemy firmowy kurs golfa, który kończy się egzaminem na Zieloną Kartę – golfowe prawo jazdy.

Akademia Golfa

Na początek  zwiedzanie pola, rozegranie dołka pokazowego przez zawodowców i trochę teorii, a potem… lekcja pierwszego kroku golfowego czyli podstawowe uderzenia piłki, w tym putting, czyli umieszczenie piłki w dołku, chiping, czyli uderzanie z pod dołka na green, a także długie uderzenia na Driving Range. W międzyczasie organizowane są konkursy golfowe.

Mini Turniej Texas Scramble

Zaprosimy Państwa na profesjonalne pole golfowe w celu rozegrania mini turnieju w grupach. To świetna możliwość do sprawdzenia umiejętności zdobytych podczas Akademii Golfa, ale także rywalizacja.

 

Podczas spotkania goście mają zapewniony catering i czas na rozmowy biznesowe w niezobowiązującej atmosferze.

 

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?