Pomagamy Ukrainie!

🚨WAŻNE! Od 10.03 w naszym hotelu gościmy 3 rodziny z Ukrainy, które uciekły do Polski przed wojną. Cieszymy się, że możemy mieć swój udział w tym wspaniałym ruchu solidarności z Ukraińcami.


 

Lisia Polana wspiera pomysł turniejów charytatywnych organizowanych  w ramach  inicjatywy „Support Ukraine”.

Deklarujemy wiele działań charytatywnych na rzecz Ukrainy w trakcie organizowanych przez nasz Klub turniejów.

Czekamy na pogodę, która umożliwi turniejowa rywalizację.

 

Akcja „Support Ukrainę”

W ramach pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz solidarności z naszym kolegą klubowym Ambasadorem Ukrainy w Polsce Andrejem Deszczycą rozpoczynamy akcję „Support Ukraine” która skupia się na znalezieniu tymczasowego lub stałego lokum uchodźcom.

Kontakt wyłącznie droga mailową na adres biuro@abkgrupa.pl z podaniem kontaktu zwrotnego. Po ustaleniu szczegółów informację przekażemy profesjonalnym instytucjom zajmującym się znalezieniem schronienia uchodźcom z Ukrainy.

Akcja uzgodniona z Ambasadorem, prowadzona przez: portal golfowy www.polishgolf.pl, Klub Golfowy Lisia Polana, agencję komunikacji marketingowej ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii Towarzystwo Naukowe oraz Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Ambasador Andrij Deszczycja jest członkiem Klubu Golfowego Lisia Polana, współzałożycielem „Ambassadors Club” oraz współorganizatorem turnieju golfowego „Ambassadors CUP”.

Bądźmy razem, każdy człowiek zasługuje na życie w pokoju!

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?