PGA Polska Championship za nami

Zwieńczenie Alior Bank PGA Polska Tour

Po 4 dniach zakończyły się wczoraj najważniejsze zawody w sezonie organizowane przez PGA Polska. Po raz pierwszy ten turniej odbywał się na naszym polu. W Alior Bank PGA Polska Championship wystartowało ponad 100 graczy, w tym 45 zawodowców z Polski i zagranicy. Pole i warunki atmosferyczne stanowiły dla zawodników wyzwanie. Wiatr potrafił wiać z prędkością 50 km/h, a greeny były bardzo szybkie. Wielu golfistów miało trudności w takich warunkach, jednak byli też tacy, dla których pogoda nie była problemem. Najlepsze rundy zagrali Max Sałuda i Mike O’Brien, którzy potrafili zagrać drugiego dnia 69 uderzeń!

Greenkeeperzy dali z siebie wszystko

Wśród golfistów słuchać było bardzo pozytywne opinie na temat przygotowania pola. Greenkeeperzy ciężko pracowali, by osiągnąć ten efekt. Przez cały tydzień cięli, szczotkowali i wałowali greeny.  Jeden z czołowych pro, Max Sałuda, na ceremonii rozdania nagród powiedział, że to najlepsze greeny, na jakich grali w tej edycji zawodów.

Duża prędkość i pofalowanie greenów było wyzwaniem nawet dla najlepszych polskich golfistów! Jeżeli dawno nie grałeś na Lisiej, to przyjedź i przekonaj się sam, jak fajnie się u nas puttuje.

 

Nasz Head Pro na podium

Kolejnym powodem do zadowolenia jest bardzo dobra postawa naszych pro, w szczególności Mike’a O’Briena. Przez trzy dni grał na bardzo wysokim poziomie i ostatecznie zajął 2. miejsce (+2), przegrywając po dogrywce tylko z pochodzącym ze Słowacji Adamem Puchmelterem. Pełne wyniki turnieju można sprawdzić TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

26.03.2018

EVENTY DLA FIRM

Dodaj komentarz


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?