”BUNKIER STORE” LIGA POCZĄTKUJĄCYCH PO FINALE

Liga Początkujących

 

W niedzielą 4 października odbyła się ostatnia  finałowa runda cyklu turniejów Ligi Początkujących by Bunkier Store. Ponad trzydziestu zawodników uczestniczyło w turnieju walcząc o zwycięstwo i wielkim finale, mimo przerwy spowodowanej burzą wszyscy uczestnicy dzielnie wytrwali i grali do końca o zwycięstwo w lidze. Wczorajszy turniej zwyciężył Przemysław Nowak z imponującym wynikiem 50 punktów stableford, na drugim miejscu z wynikiem 48 p. Stb uplasował się  Wiśniewski Grzegorz zostając jednocześnie zwycięzcą całego cyklu. Drugie miejsce w cyklu zdobył Dariusz Bieniek, trzecie Sękalski Tomasz, gratulujemy zwycięzcom  i dziękujemy wszystkim uczestnikom za całoroczna wspólna zabawę.

 

Bunkier Store Liga Początkujących klasyfikacja generalna
Stableford Netto
                   
Pozycja Nazwisko i imię R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Finał Suma
1 Wiśniewski Grzegorz   21 20 6   17 48 106
2 Dariusz Bieniek   26 23 18 15 13 38 105
3 Sękalski Tomasz 21 15 23 19 15 23 38 105
T4 Dorosz Łukasz 21 23 24   17 21 36 104
T4 Waliszewski Artur 23 20     14 23 38 104
5 Wiśniewska Maria   25 22 20   14 32 99
6 Kwiecień Małgorzata       21 21 16 38 96
7 Chmielewski Emil 16 13   17 20 19 36 92
8 Galiński Marcin     19 0   22 47 88
9 Kalicki Tomasz   13 24 15 16   26 81
T10 Dobosz Karol   23 20 16   9 16 75
T10 Galińska Małgorzata 0 0 21     23 31 75
12 Chmielewska Małgorzata   0     18 18 38 74
13 TYMIŃSKA MARTA 12 12 18 9 14   29 73
14 Gierliński Michał 11   9 14 9   37 71
15 Zajączkowski Adam 12     16   13 27 68
16 Kryszk Dariusz     0 19   11 37 67
17 Jabłonka-Ziętek Monika 15 0 0   16   35 66
18 Rudnik Marek   20 0 0     43 63
19 Skoblewski Paweł 13     18 23 19   60
20 Gołuchowski Paweł 21 17   15 17 21   59
21 Hermans Lucyna 10 7 7     16 23 56
22 Terendij Dariusz   10 4 10     31 55
T23 Klonowski Oskar 15 19 0       18 52
T23 Klonowski Zbigniew 10 11 0       31 52
24 Nowak Przemek             50 50
25 Szymańska – Brabander Anna 18 13     18     49
T26 Durlik Hubert     14 20 14     48
T26 Marchlewski Marek 13 12       23   48
T28 McKelvie Joshua     0 29   16   45
T28 Marchlewska Daniela 11 17       17   45
T28 Waliszewski Hubert     0 0   25 20 45
T28 Kwiecień Patrycja     0   5 17 23 45
T32 Soboń Marta 0     20 24     44
T32 Waszkiewicz Grzegorz   21 0 0     23 44
34 Wróblewska Zofia   11   13 11 19   43
35 Hlubiński Mirosław 12   15   12 15   42
T36 Pazdrak Elżbieta 9     10 16 15   41
T36 Haiduk Tomasz             41 41
38 Zdroodowski Adam             40 40
39 Stobnicka Ewa 0   20 19       39
40 Czynszak Michał     0 0 20 17   37
41 Wypych Paweł 0     20 16     36
T42 Sawicki-Gramberg Romeo 0     19 15     34
T42 Błaszczak Mirosław       9 12 13   34
T42 Tworkowski Marek 16 0       18   34
T42 Krawczyk Wojciech             34 34
T42 Kurczewski Przemysław             34 34
47 Charasz Andrzej     0   17 16   33
T48 Palczewska Julia 0 22     10     32
T48 Kośmiński Sebastian   0 0   11   21 32
T48 Zdrodowski Antoni             32 32
51 Szymański Bernard   2   12 11 8   31
52 Łopatniuk Michał     0 0 0 30   30
53 Cichońska Anna   14 15 0       29
54 McKelvie Sophie     0 12   14   26
55 Ziemak Kamil 0 0 25         25
56 Chętkowski Artur 0 7     17     24
57 Arac Ali Emre 0 23 0         23
T58 Żurawska Magdalena     0 12 10     22
T58 Purwin Karolina             22 22
T60 Stańczuk Grzegorz   20 0 0       20
T60 Stochowski Rafał   20 0 0       20
T60 Wielkopolan Feliks 20   0 0       20
T60 Szczęsny Sławomir     0 0   20   20
T60 Szymański Sebastian     0 0   20   20
65 Wielkopolan Maciej 19 0 0         19
66 Bojarska Beata 0 0 18         18
67 Chudziak Grażyna 17 0 0         17
T68 Arac Aykut 13 3 0         16
T68 Elkner Rafał 16   0 0       16
T68 Gołębiewska Anna   0 0 16       16
T68 Rudnicka Ewa   0 0   16     16
T72 Ziętek Monika 15 0 0         15
T72 Zagóra Aleksander   0 0   15     15
T74 Kulas Leon 14 0 0         14
T74 Marina Meletakis 14 0 0         14
T74 Pałyszka Przemysław   14 0 0       14
T74 Żurowska Katarzyna     0 0 14     14
75 Jesionkiewicz Jacek     0 0 13     13
T76 Smirnow Agnieszka   12 0 0       12
T76 Zwoliński Mirosław   0 0 12       12
T78 Chudziak Marcin 11 0 0         11
T78 Elkner Anna 11 0 0         11
T78 Malke Jakub 11 0 0         11
81 Michoń Patryk     10 0 0     10
82 Malczyk Martyna     0 4 4     8
T83 Kulas Dominik 6   0 0       6
T83 Niedziela Piotr 6   0 0       6
84 Zawistowski Marcin     2 0 0     2

Ranking przed Finałem

Pozycja Nazwisko i imię R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Finał Suma
1 Dorosz Łukasz 21 23 24 17 21 68
2 Sękalski Tomasz 21 15 23 19 15 23 67
2 Dariusz Bieniek 26 23 18 15 13 67
2 Wiśniewska Maria 25 22 20 14 67
5 Waliszewski Artur 23 20 14 23 66
6 Skoblewski Paweł 13 18 23 19 60
7 Gołuchowski Paweł 21 17 15 17 21 59
7 Dobosz Karol 23 20 16 9 59
9 Wiśniewski Grzegorz 21 20 6 17 58
9 Kwiecień Małgorzata 21 21 16 58
11 Chmielewski Emil 16 13 17 20 19 56
12 Kalicki Tomasz 13 24 15 16 55
13 Szymańska – Brabander Anna 18 13 18 49
14 Durlik Hubert 14 20 14 48
14 Marchlewski Marek 13 12 23 48
16 McKelvie Joshua 29 16 45
16 Marchlewska Daniela 11 17 17 45
18 TYMIŃSKA MARTA 12 12 18 9 14 44
19 Soboń Marta 20 24 44
20 Galińska Małgorzata 21 23 44
21 Wróblewska Zofia 11 13 11 19 43
22 Hlubiński Mirosław 12 15 12 15 42
23 Pazdrak Elżbieta 9 10 16 15 41
24 Zajączkowski Adam 12 16 13 41
25 Galiński Marcin 19 22 41
26 Stobnicka Ewa 20 19 39
27 Czynszak Michał 20 17 37
28 Wypych Paweł 20 16 36
29 Chmielewska Małgorzata 18 18 36
30 Gierliński Michał 11 9 14 9 34
31 Klonowski Oskar 15 19 34
32 Sawicki-Gramberg Romeo 19 15 34
33 Błaszczak Mirosław 9 12 13 34
34 Tworkowski Marek 16 18 34
35 Hermans Lucyna 10 7 7 16 33
36 Charasz Andrzej 17 16 33
37 Palczewska Julia 22 10 32
38 Szymański Bernard 2 12 11 8 31
39 Kryszk Dariusz 19 11 30
40 Łopatniuk Michał 30 30
41 Cichońska Anna 14 15 29
42 McKelvie Sophie 12 14 26
43 Ziemak Kamil 25 25
44 Waliszewski Hubert 25 25
45 Chętkowski Artur 7 17 24
46 Terendij Dariusz 10 4 10 24
47 Arac Ali Emre 23 23
48 Żurawska Magdalena 12 10 22
49 Kwiecień Patrycja 5 17 22
50 Klonowski Zbigniew 10 11 21
51 Waszkiewicz Grzegorz 21 21
52 Rudnik Marek 20 20
53 Stańczuk Grzegorz 20 20
54 Stochowski Rafał 20 20
55 Wielkopolan Feliks 20 20
56 Szczęsny Sławomir 20 20
57 Szymański Sebastian 20 20
58 Wielkopolan Maciej 19 19
59 Bojarska Beata 18 18
60 Chudziak Grażyna 17 17
61 Arac Aykut 13 3 16
62 Elkner Rafał 16 16
63 Gołębiewska Anna 16 16
64 Jabłonka-Ziętek Monika 16 16
65 Rudnicka Ewa 16 16
66 Ziętek Monika 15 15
67 Zagóra Aleksander 15 15
68 Kulas Leon 14 14
69 Marina Meletakis 14 14
70 Pałyszka Przemysław 14 14
71 Żurowska Katarzyna 14 14
72 Jesionkiewicz Jacek 13 13
73 Smirnow Agnieszka 12 12
74 Zwoliński Mirosław 12 12
75 Chudziak Marcin 11 11
76 Elkner Anna 11 11
77 Malke Jakub 11 11
78 Kośmiński Sebastian 11 11
79 Michoń Patryk 10 10
80 Malczyk Martyna 4 4 8
81 Kulas Dominik 6 6
82 Niedziela Piotr 6 6
83 Zawistowski Marcin 2 2

ZOBACZ RÓWNIEŻ


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?