ORGANIZUJEMY Cateringi i Przyjęcia.

Połączyliśmy catering tworzony z pasją ze „zdrowiem dla każdego”.

Catering Lisia Polana to jakość, doświadczenie firmy i niestandardowe rozwiązania. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta, zaspokojenie wszelkich oczekiwań, elastyczność i otwartość na sugestie. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem. Naszą misją jest najwyższy poziom usług cateringowych o różnym zakresie. Zapewnimy kompleksowy serwis podczas konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i lunchu. Zorganizujemy przyjęcie okolicznościowe, integracyjne, bankiet i koktajl. Dostosujemy formę menu do okazji i zaaranżujemy dekoracje tak, aby podkreśliły charakter uroczystości.

Przygotowania do organizacji imprezy poprzedzone są spotkaniem z doświadczonym konsultantem, aby Państwa impreza była wyjątkowym wydarzeniem.

Naszym głównym celem jest stworzenie dla Państwa gości niezapomnianych przyjęć, które poprzez swoją oprawę i wyśmienity smak potraw na długo pozostaną w pamięci. Catering Lisia Polana łączy w sobie zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość. Usługi, które oferujemy poparte są wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników. Nasz zespół to wykwalifikowana załoga kucharzy, kelnerów, dostawców i koordynatorów.

Gotowanie to nasza pasja, łączymy tradycję kuchni polskiej ze smakami kuchni świata, osiągając oryginalny efekt. Produkty używane do naszych potraw są starannie dobrane. Naszymi partnerami są firmy, które gwarantują jakość i zachowują normy, część pochodzi z upraw ekologicznych, inne oparte są naturalnych recepturach.

Posiadamy wdrożony system HACCP, zapewniamy najwyższe normy odnośnie higieny i jakości zdrowotnej przygotowywanych produktów.

Świadczymy usługi cateringowe na terenie Warszawy i okolic.

 

Masz pytania – skontaktuj się z nami:

catering@lisiapolana.pl

 


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?