Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia to nasza specjalność

Catering Lisia Polana to jakość, doświadczenie i niestandardowe rozwiązania. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta, zaspokojenie wszelkich oczekiwań, elastyczność i otwartość na sugestie. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem. Naszą misją jest najwyższy poziom usług cateringowych o różnym zakresie. Zapewnimy kompleksowy serwis podczas konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i lunchu. Zorganizujemy przyjęcie okolicznościowe, integracyjne, bankiet i koktajl. Dostosujemy formę menu do okazji i zaaranżujemy dekoracje tak, aby podkreśliły charakter uroczystości.

Przygotowania do organizacji imprezy poprzedzone są spotkaniem z doświadczonym konsultantem, aby Państwa impreza była wyjątkowym wydarzeniem.

Naszym głównym celem jest stworzenie dla Państwa gości niezapomnianych przyjęć, które poprzez swoją oprawę i wyśmienity smak potraw na długo pozostaną w pamięci. Catering Lisia Polana łączy w sobie zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość. Usługi, które oferujemy poparte są wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników. Nasz zespół to wykwalifikowana załoga kucharzy, kelnerów, dostawców i koordynatorów.

W naszej restauracji dysponujemy miejscem dla ok. 50 gości. Naszą specjalnością jest organizowanie przyjęć m.in. chrzciny, komunia święta, urodziny, czy małe przyjęcia weselne. Posiadamy przestronny i wygodny parking.

Zapraszamy do przesyłania pytań w sprawie wolnych terminów i ofert. Prowadzimy już zapisy na rok 2024.

Masz pytania – skontaktuj się z nami:

Manager obiektu – Katarzyna Powała         [email protected] tel. 883-780-797

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?