hot-golf-girl

Wojciech Marciniak

Nazywam się Wojciech Marciniak. Jestem kapitanem Klubu Golfowego Lisia Polana i zapraszam was na nasze mistrzowskie pole, jedne z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce.

Jak mawiał slynny aktor i zapalony golfista Bob Hope: jeśli obserwujesz grę, to jest zabawa. Jeśli grasz w golfa, to rekreacja. Jeśli nad nim pracujesz, to wtedy jest to golf. Na Lisiej Polanie mamy ofertę dla wszystkich.

Początkujący mogą tu nauczyć się grać i zdać na Zieloną Kartę, odpowiednik golfowego prawa jazdy. Dużą uwagę przywiązujemy do szkolenia dzieci i młodzieży, bo wiemy jak bardzo golf buduje charakter i uczy podejmować decyzje.

Bardziej zaawansowani gracze mogą na Lisiej poprawić swój poziom pod okiem doświadczonych trenerów. Mogą sprawdzić swoje umiejętności w 40 turniejach rocznie, w tym Audi Cup czy Fox Open.

 

Jeśli obserwujesz grę, to jest zabawa. Jeśli grasz w golfa, to rekreacja. Jeśli nad nim pracujesz, to wtedy jest to golf.

Wiem, że miłość do golfa jest miłością zaborczą, dlatego też na Lisiej Polanie staramy się umilić życie „drugim połowom” golfistów i golfistek. Eventy i zajęcia towarzyszące turniejom, dni otwarte dla całych rodzin, opieka nad dziećmi, to tylko niewielki wycinek aktywności, która pomagają w naszym klubie dzielić golfową pasję całym rodzinom.

Zapraszam do klubu Lisia Polana!

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?