Epic Golf Liga Początkujących 2024 – IX

LINK DO KLASYFIKACJI GENERALNEJ

Epic Golf Liga Początkujących to największy w woj. mazowieckim cykl turniejów przeznaczonych dla golfistów o HCP 30-54. Cykl składa się z 9 turniejów rozgrywanych na 9 dołkach oraz wielkiego finału na „pełnym dystansie” 18 dołków. Zapraszamy do rywalizacji w przyjaznej atmosferze!

Koszt udziału w turnieju:

Goście – 230,00 zł w dniu turnieju / do 19.09 (online lub w recepcji) – 200,00 zł

Klubowicze/Juniorzy – 110,00 zł

RELACJA Z EDYCJI VIII (31.08.2024)

Klasyfikacja główna (Stableford Netto):

O piękne medale, nagrody rzeczowe ufundowane przez naszego głównego sponsora Epic Golf Store, a także o vouchery na green fee na 9 dołków i meleks na rundę golfa rywalizowało tym razem 35 osób. Jednodniowa przerwa od piekielnych upałów przypadła właśnie na dzień turnieju więc pogoda była wręcz idealna do gry w golfa. Duży komfort w grze przełożył się na wysokie wyniki więc po tym turnieju klasyfikacja generalna wygląda jeszcze ciekawiej! Co ciekawe, turniej został zdominowany przez członków naszego klubu, którzy zajęli pierwsze 5 miejsc na liście.

Trzecie miejsce zdobył powracający po kontuzji Waldemar Długołęcki, który potrzebował po 4 uderzenia, żeby skończyć dołki 6 oraz 9, co dało mu aż 9 z zebranych łącznie tego dnia 25 punktów. Gratulujemy wytrwałości i świetnego wyniku!

Drugie miejsce to debiutant w naszej klasyfikacji, Filip Jagnyziak, zdobywca 26 punktów. Filip ma za sobą intensywnie przepracowany sierpień i widać treningu widać gołym okiem. Z takim nastawieniem Filipa jesteśmy pewni, że w jego przypadku to dopiero początek wielu sukcesów w naszej lidze!

Pierwsze miejsce i swoje kolejne podium zdobyła robiąca błyskawiczne postępy Natalia Soroczyńska. Warto odnotować, że w swoich pierwszych trzech turniejach Natalia łącznie zdobyła 26 punktów, czyli mniej niż 27 uzyskane w ubiegłą sobotę. W sumie, w klasyfikacji generalnej Natalia zebrała 74 punktów i dzięki ostatniemu występowi stała się jedną z faworytek do zwycięstwa w tegorocznym cyklu. Gratulacje!

Miejsce I – Natalia Soroczyńska – 27 pkt.
Miejsce II – Filip Jagnyziak – 27 pkt.
Miejsce III – Waldemar Długołęcki – 27 pkt.

Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach!

@Crosshouse Longest Drive:

Panie – Aneta Sypniewska  – dołek 14
Panowie – Mateusz Siedlecki – dołek 13

Zwycięzcy zdobyli vouchery na karnet OPEN o wartości 400,00 zł do wykorzystania w @Crosshouse , siłowni innej niż wszystkie oraz sleeve piłek Taylormade Distance+ od naszego sponsora tytularnego, Epic Golf Store.

@EVVA Nearest to the pin:

Panie – nagroda została rozlosowana
Panowie – Bartosz Magier – dołek 12

Dołek 12 zawsze stanowi niemałe wyzwanie w tym konkursie i tym razem, piłki Callaway Warbird od firmy @EVVA zdobył jedynie reprezentant Panów, Bartosz Magier z klubu golfowego Lisia Polana. Wśród Pań nagroda została rozlosowana.

Kategoria D/M:

Tym razem, w turnieju zagrało troje reprezentantów Akademii Legia Golf, czyli Igor Grenda, Wiktor Wieteska i Mateusz Krzeszowski oraz Pola Śmigiel. Najlepszy wynik, swoje pierwsze zwycięstwo, pierwszy pamiątkowy medal i piłki Taylormade Distance+  zdobył Wiktor Witeska (Legia Golf).

Jeszcze raz dziękujemy naszemu niezawodnemu sponsorowi tytularnemu, Epic Golf Store, który ponownie zapewnił dostawę w postaci kilku tuzinów piłek marki Taylormade oraz czapek Callaway.

Tymczasem, zapraszamy na ostatniej turniej klasyfikacyjni w tegorocznym cyklu, który odbędzie się 21 września (link do zapisów poniżej). Połowa miejsc jest już zajęta więc pospieszcie się, zwłaszcza jeśli chcecie jeszcze poprawić swój wynik przed nadchodzącym wielkimi krokami finałem!