Events

Imprezy firmowe na Lisiej Polanie. Golf dla Firm

Individual meeting with partners

If you haven’t tried beautiful game of golf, we’ll arrange everything for you. We offer individual golf academy followed by lunch which is perfect way to make first step in golf and get to know your business partners better.

Benefits: in informal scenery you can discuss important business matters
Korzyści: w nieformalnej atmosferze możecie spędzić czas i przeprowadzić ważne dla Waszych firm rozmowy. Jesteśmy pewni że klient tego nie zapomni i zawsze będzie pamiętał kto go zabrał na pierwszą lekcję golfa.

Kurs golfa

Zorganizujemy kurs golfa, który kończy się egzaminem na Zieloną Kartę – golfowe prawo jazdy. Kurs to 5 spotkań z trenerem. Częstotliwość spotkań do ustalenia

Korzyści: Możliwość zaplanowania regularnych spotkań z klientem. Połączenie przyjemnego obowiązku z nieformalnym spotkaniem znacząco przyspieszy efekty waszej znajomości.

Szkolenia i konferencje na polu lisia polana
Event w namiocie na Lisiej Polanie

Akademia Golfa

Na początek na polu golfowym lub w sali konferencyjnej organizujemy zaplanowane szkolenie lub spotkanie . Po części oficjalnej właściwa akademia. Obejmuje ona zwiedzanie pola, rozegranie dołka pokazowego przez zawodowców, lekcja pierwszego kroku golfowego czyli podstawowe uderzenia piłki, w tym puttowanie, czyli umieszczenie piłki w dołku. W międzyczasie organizowane są konkursy golfowe. Goście mają zapewniony catering i czas na rozmowy biznesowe w niezobowiązującej atmosferze.

Korzyści: Budowanie dobrej relacji biznesowej i budowanie pozytywnej asocjacji z ekskluzywnym sportem

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?