VIII Bunkier Store Liga Początkujących

W sobotę 11 września zapraszamy na Lisią Polanę na VIII turniej w tegorocznym cyklu Bunkier Store Ligi Początkujących.

W ubiegłą sobotę odbyła się VII edycja turnieju, której zwycięzcą został debiutant i jednocześnie najmłodszy uczestnik – Maksymilian Banaszek, reprezentant Klubu Golfowego Lisia Polana. Maks zdobył aż 35 punktów, co stanowi tegoroczny rekord ligi. Drugie miejsce zdobył Maciej Bojczewski z Golf Park Józefów, z dorobkiem 25 punktów. Trzecie miejsce, w swoim drugim występie, zajęła Svitlana Sokolova z wynikiem 21 punktów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

1 miejsce – Maksymilian Banaszek

2 miejsce – Maciej Bojczewski

3 miejsce – Svitlana Sokolova

Pamiętajcie, że nasz turniej jest dla wszystkich, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w golfie, mają Zieloną Kartę i hcp 30-54. Turniej rozgrywany jest na 9 dołkach. Nie musisz stresować się startem w naszych zawodach, tu wszyscy dopiero zaczynają, a najważniejsza jest dobra zabawa. Podczas turnieju nasz pracownik pozostaje do dyspozycji graczy, służy pomocą i dobrą radą.

Każdy turniej nagradzany jest nagrodami rzeczowymi od Bunkier Store oraz pucharami dla trzech najlepszych graczy.

Podczas całego cyklu prowadzona jest klasyfikacja generalna, w której będą są pod uwagę 3 najlepsze wyniki z turniejów eliminacyjnych oraz wynik turnieju finałowego.

Start: tee off między 14.00 a 15.30 (dokładne godziny będą podane w sobotę rano przed każdym turniejem na naszej stronie internetowej).

Zapraszamy do zapisów TUTAJ lub kontaktu z opiekunem ligi, Robertem Doboszyńskim – 607 784 943