Fox Open 2019

Drogie Golfistki i drodzy Golfiści!

XIV Mistrzostwa Klubu Lisiej Polany — Fox Open 2019 —  już za nami.

Dziękujemy za udział i dobrą zabawę!

Stroke Play Brutto

Poz.NazwiskoImięR1R2Suma
1BoguszMarcin7575150
2TymińskiMarek7577152
3WiercińskiAntoni7679155
4JózefiakIga7284156
5SzwochWładysław7681157
6KunaMatylda8078158
7KowalewskaMonika7980159
8JakubowskiPrzemysław7881159
9MarcinkowskiMaksymilian8179160
10KunaMarcin7883161
11TrojanowskiJacek8380163
12KołodziejskiKrzysztof8083163
13SłowikKacper8084164
14PiotrzkowskiPawel8184165
15OleszkiewiczMarcin8484168
16ŚwierczyńskiRobert8287169
17DudekArtur9080170
18Wydrzyński-GłowackiIgor8882170
19WójcikKrzysztof8585170
20SkrętaJarek8486170
21PałuckiJanusz8387170
22LewczukTomasz8388171
23JarzynaStanisław8190171
24PrzeździeckiKrzysztof8587172
25GrodzińskaPaulina8984173
26NiewczasLeszek8986175
27FedorczukRoman8986175
28ŁyczbaSebastian8788175
29GałązkaGrzegorz8789176
30KorczRobert8393176
31WudarczykMarek9187178
32MarciniakWojciech8792179
33BłońskiArtur8693179
34PieślakDariusz8991180
35SarneckiArtur9487181
36JakubowskiPaweł9191182
37BiałekAntoni9291183
38KochanowiczJakub8797184
39BanaśkiewiczSławomir10085185
40LangnerJanusz9293185
41JędrzejczakAnna9393186
42ZalewskiAndrzej86100186
43MajszykTomasz9493187
44KorzeniewskiKrzysztof9097187
45FerencKarol9692188
46ZabłockaAnna9494188
47JaroszAleksander9197188
48O'HigginsElina9098188
49Szczepaniak-SasBarbara9099189
50SasCzesław9991190
51Nguyen CongLuan9694190
52JakubowskaAnna89101190
53JędrzejczakMarek9794191
54GajewskaMarta9796193
55ZiemakZenon93100193
56BiedrzyckiKrzysztof92101193
57GajewskiSławomir9896194
58LeTran Huu9897195
59JagodzińskiAndrzej9798195
60StepułajtysBeata9798195
61JabłońskiTomasz9998197
62KaniukJacek95102197
63SzramowskiMichał9999198
64OlesińskiWaldemar97101198
65PałuckaZuzanna10396199
66JózefiakMarek98101199
67FerencDorota10298200
68KotowskiAndrzej10199200
69AdamekMarek96104200
70BednarzWieslaw95105200
71WacikowskaMonika98103201
72KowalczykStanisław98103201
73WasilukIgnacy97104201
74BierezowiecAndrzej101103204
75MałekRyszard98107205
76WalendaRobert106100206
77VUONG SYHOANG101105206
78Truong MinhDuc11493207
79GermanJanusz104103207
80MikołajewskaBeata108100208
81SzymańskiGustaw105103208
82SafianowskiMarek99109208
83KozłowskaMałgorzata104105209
84LasekMaciej108103211
85WoźniakAndrzej106105211
86WiniarskiMichał107105212
87MajewskiMaciej110105215
88GosikHanna102113215
89IwaniukJan113103216
90GosikRobert109107216
91WasilukWaldemar111106217
92JakubowskaMagdalena112108220
93GałązkaMelania116105221
94KozłowskiZbigniew108113221
95PurwinKatarzyna105117222
96PrentkiKrzysztof124102226
97PurwinTomasz115112227
98BobkiewiczPiotr111116227
99JesionkiewiczJacek119110229
100KowalczykZbigniew120113233
101PiekoszewskiJacek132121253
102GarstkaJarosław139117256
WDLewczukMarlena111
WDKnapikDariusz119
WDCzechmeszyńskaMarta119
WDSzramowskaMałgorzata123
WDWikiełRobert100
RETAntonowiczPaweł84
NSPobereszkoJanusz97
NSBłaszczakRobert90
NSKoperskiWojciech107
NSDobieszMarek107

Stableford Netto

Poz.NazwiskoImięR1R2Suma
1O'HigginsElina453883
2SzramowskiMichał404181
3ŁyczbaSebastian393877
4VUONG SYHOANG413677
5Wydrzyński-GłowackiIgor344175
6GrodzińskaPaulina354075
7FerencDorota354075
8WiercińskiAntoni393675
9KołodziejskiKrzysztof393675
10JędrzejczakAnna373774
11SzwochWładysław393574
12GermanJanusz363773
13JakubowskiPrzemysław383573
14KowalczykStanisław393473
15KunaMatylda353772
16FerencKarol363672
17Szczepaniak-SasBarbara403272
18FedorczukRoman343771
19BoguszMarcin353671
20PałuckiJanusz373471
21KunaMarcin383371
22ZiemakZenon393271
23WacikowskaMonika383270
24BłońskiArtur383270
25PrentkiKrzysztof264369
26OleszkiewiczMarcin353469
27KowalewskaMonika353469
28JesionkiewiczJacek303868
29IwaniukJan303868
30WudarczykMarek323668
31MarcinkowskiMaksymilian333568
32LewczukMarlena343468
33ŚwierczyńskiRobert363268
34JakubowskaAnna402868
35WikiełRobert353267
36JarzynaStanisław373067
37MałekRyszard382967
38KorczRobert382967
39GosikHanna392867
40PiotrzkowskiPawel333366
41SkrętaJarek343266
42KozłowskaMałgorzata343266
43JózefiakIga392766
44PałuckaZuzanna293665
45Nguyen CongLuan323365
46KorzeniewskiKrzysztof353065
47DudekArtur273764
48BiałekAntoni313364
49TymińskiMarek333164
50AdamekMarek333164
51Truong MinhDuc224163
52SasCzesław283563
53SarneckiArtur283563
54KowalczykZbigniew303363
55WoźniakAndrzej323163
56SłowikKacper333063
57MarciniakWojciech342963
58JaroszAleksander342963
59MikołajewskaBeata273562
60PrzeździeckiKrzysztof323062
61PieślakDariusz323062
62GałązkaGrzegorz323062
63WójcikKrzysztof323062
64JędrzejczakMarek293261
65TrojanowskiJacek293261
66MajszykTomasz303161
67LeTran Huu303060
68StepułajtysBeata312960
69GałązkaMelania253459
70NiewczasLeszek283159
71JagodzińskiAndrzej283159
72LewczukTomasz312859
73JózefiakMarek292958
74LangnerJanusz302858
75BiedrzyckiKrzysztof332558
76PurwinKatarzyna342458
77BanaśkiewiczSławomir223557
78GosikRobert273057
79GajewskaMarta282957
80WasilukIgnacy312657
81OlesińskiWaldemar312657
82ZabłockaAnna312657
83SafianowskiMarek322557
84BednarzWieslaw342357
85MajewskiMaciej263056
86JabłońskiTomasz282856
87JakubowskiPaweł282856
88GajewskiSławomir282856
89KochanowiczJakub332356
90JakubowskaMagdalena253055
91LasekMaciej262955
92WasilukWaldemar252954
93KotowskiAndrzej272754
94ZalewskiAndrzej342054
95PiekoszewskiJacek232952
96GarstkaJarosław193251
97WalendaRobert232851
98KozłowskiZbigniew272451
99SzymańskiGustaw232750
100PurwinTomasz222749
101CzechmeszyńskaMarta232649
102BobkiewiczPiotr272249
103WiniarskiMichał232548
104SzramowskaMałgorzata212546
105BierezowiecAndrzej232043
106KnapikDariusz171633
RETAntonowiczPaweł36
NSKoperskiWojciech23
NSDobieszMarek30
NSPobereszkoJanusz30
NSBłaszczakRobert34

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?