Fox Open 2019

Drogie Golfistki i drodzy Golfiści!

XIV Mistrzostwa Klubu Lisiej Polany — Fox Open 2019 —  już za nami.

Dziękujemy za udział i dobrą zabawę!

Stroke Play Brutto

Poz.NazwiskoImięR1R2Suma
1BoguszMarcin7575150
2TymińskiMarek7577152
3WiercińskiAntoni7679155
4JózefiakIga7284156
5SzwochWładysław7681157
6KunaMatylda8078158
7KowalewskaMonika7980159
8JakubowskiPrzemysław7881159
9MarcinkowskiMaksymilian8179160
10KunaMarcin7883161
11TrojanowskiJacek8380163
12KołodziejskiKrzysztof8083163
13SłowikKacper8084164
14PiotrzkowskiPawel8184165
15OleszkiewiczMarcin8484168
16ŚwierczyńskiRobert8287169
17DudekArtur9080170
18Wydrzyński-GłowackiIgor8882170
19WójcikKrzysztof8585170
20SkrętaJarek8486170
21PałuckiJanusz8387170
22LewczukTomasz8388171
23JarzynaStanisław8190171
24PrzeździeckiKrzysztof8587172
25GrodzińskaPaulina8984173
26NiewczasLeszek8986175
27FedorczukRoman8986175
28ŁyczbaSebastian8788175
29GałązkaGrzegorz8789176
30KorczRobert8393176
31WudarczykMarek9187178
32MarciniakWojciech8792179
33BłońskiArtur8693179
34PieślakDariusz8991180
35SarneckiArtur9487181
36JakubowskiPaweł9191182
37BiałekAntoni9291183
38KochanowiczJakub8797184
39BanaśkiewiczSławomir10085185
40LangnerJanusz9293185
41JędrzejczakAnna9393186
42ZalewskiAndrzej86100186
43MajszykTomasz9493187
44KorzeniewskiKrzysztof9097187
45FerencKarol9692188
46ZabłockaAnna9494188
47JaroszAleksander9197188
48O'HigginsElina9098188
49Szczepaniak-SasBarbara9099189
50SasCzesław9991190
51Nguyen CongLuan9694190
52JakubowskaAnna89101190
53JędrzejczakMarek9794191
54GajewskaMarta9796193
55ZiemakZenon93100193
56BiedrzyckiKrzysztof92101193
57GajewskiSławomir9896194
58LeTran Huu9897195
59JagodzińskiAndrzej9798195
60StepułajtysBeata9798195
61JabłońskiTomasz9998197
62KaniukJacek95102197
63SzramowskiMichał9999198
64OlesińskiWaldemar97101198
65PałuckaZuzanna10396199
66JózefiakMarek98101199
67FerencDorota10298200
68KotowskiAndrzej10199200
69AdamekMarek96104200
70BednarzWieslaw95105200
71WacikowskaMonika98103201
72KowalczykStanisław98103201
73WasilukIgnacy97104201
74BierezowiecAndrzej101103204
75MałekRyszard98107205
76WalendaRobert106100206
77VUONG SYHOANG101105206
78Truong MinhDuc11493207
79GermanJanusz104103207
80MikołajewskaBeata108100208
81SzymańskiGustaw105103208
82SafianowskiMarek99109208
83KozłowskaMałgorzata104105209
84LasekMaciej108103211
85WoźniakAndrzej106105211
86WiniarskiMichał107105212
87MajewskiMaciej110105215
88GosikHanna102113215
89IwaniukJan113103216
90GosikRobert109107216
91WasilukWaldemar111106217
92JakubowskaMagdalena112108220
93GałązkaMelania116105221
94KozłowskiZbigniew108113221
95PurwinKatarzyna105117222
96PrentkiKrzysztof124102226
97PurwinTomasz115112227
98BobkiewiczPiotr111116227
99JesionkiewiczJacek119110229
100KowalczykZbigniew120113233
101PiekoszewskiJacek132121253
102GarstkaJarosław139117256
WDLewczukMarlena111
WDKnapikDariusz119
WDCzechmeszyńskaMarta119
WDSzramowskaMałgorzata123
WDWikiełRobert100
RETAntonowiczPaweł84
NSPobereszkoJanusz97
NSBłaszczakRobert90
NSKoperskiWojciech107
NSDobieszMarek107

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?