Mariusz Makowski

Mariusz  działa w branży golfowej od 2006 roku, swoją przygodę rozpoczął od pracy w First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie gdzie poznał wszystkie aspekty pracy na polu  od startera przez marshalla, asystenta greenkeepera. Wspierał również management przy organizacji eventów i turniejów golfowych. Następnym krokiem byłą praca w najlepszym ProShopie w Polsce gdzie poznał tajniki naprawy kijów i fittingu, później jako Brand Manager pracował nad promowaniem w Polsce marki Titleist i FootJoy  których wciąż jest dumnym ambasadorem. Jednocześnie brał udział w licznych turniejach amatorskich gdzie zajmował czołowe pozycje w takie ich turniejach jak WGC, Fox Open czy Mistrzostwach Polski  Longest Drive. W 2015 wstąpił do PGA aby dzielić się swoja pasją z innymi. Od 2016 roku związany z Lisią Polaną jako Pro.

 

Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, nie pracuje z zawodnikami według szablonów, szuka indywidualnych predyspozycji które stara się przekuć w solidny powtarzalny swing. Stara się go uprościć i przystosować do możliwości i aspiracji gracza. Wspólnie z uczniami obierają cele a swoim zaangażowaniem i wiedzą pomaga je zrealizować.

Cennik

Mariusz do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, nie pracuje z zawodnikami według szablonów.

Na swoich lekcjach stara się, aby golfiści zrozumieli  to, co się dzieje w ich grze, nie zasypując ich niepotrzebnymi informacjami. W pracy z bardziej  zaawansowanymi zawodnikami wspiera się najnowszymi technologiami  np. radarem FlightScope. Jednak golf to nie tylko swing. na swoich lekcjach uczy również gry na polu oraz pracuje ze swoimi uczniami nad psychologicznymi aspektami gry, nigdy nie zapominając o tym, że golf to przede wszystkim dobra zabawa.

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?