skontaktuj się z nami, zapytaj o ofertę

Oferta eventowa szyta na miarę

Lisia Polana to idealne miejsce dla każdego eventu: szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego czy imprezy rodzinnej. Na miejscu czekają na Was dwie sale konferencyjne, *** hotel i restauracja z wyborną kuchnią oraz oczywiście szereg golfowych atrakcji.

Spotkanie biznesowe

„Golf + business”. Po wpisaniu tej frazy w Google pojawia się aż 263 miliony wyników. Wystarczy przyjechać na turniej golfowy lub pokręcić się trochę koło baru niejednego domku klubowego, żeby zrozumieć, że golf jest stworzony po to, żeby rozmawiać o biznesie. Relacje, które się tu nawiązują wydają się ważniejsze niż te z Facebooka czy Linkedina.

Zapraszamy do organizacji spotkań dla Twoich pracowników bądź klientów. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia prezentacji.

Impreza integracyjna

Chcesz lepiej poznać swoich pracowników? Pole golfowe ma sprawdzony program team buildingu na bazie zajęć golfowych. Ciekawe zadania pokazują współpracę w grupie, podejście do rozwiązywania problemów i pozwalają wyłonić nieformalnych liderów.

Zorganizujemy dla Ciebie integrację zespołu, wewnętrzną naradę czy spotkanie świąteczne Twojej firmy.  Twoi pracownicy czy partnerzy biznesowi będą mieli okazję nie tylko zrobić pierwszy krok golfowy pod okiem trenera, ale także rozegrać pierwszy turniej.

Impreza rodzinna, spotkanie z przyjaciółmi…

Każda okazja jest dobra, by świętować ją na Lisiej Polanie. Zapewniamy przepyszne dania z najlepszej golfowej restauracji w Polsce!

 

Dostosujemy się do Twoich potrzeb! Sprawdź naszą ofertę TUTAJ i skontaktuj się z nami.

 

DAJ SIĘ POZNAĆ GOLFISTOM

przestrzeń reklamowa i wachlarz sponsoringowych możliwości

 

Na Lisiej Polanie rozgrywamy ponad 9 tysięcy rund rocznie, a w sezonie odwiedza nas dziennie nawet 100 golfistów. Wyróżnij swoją markę na naszym polu. Zapewniamy, że Twoja reklama dotrze do najbardziej wartościowych klientów.

Twoja marka może być widoczna:

    • w nazwie turnieju (obejmij patronatem tytularnym jeden z turniejów);
    • na jednym z 18 dołków (zostań sponsorem dołka);
    • na banerach o powierzchni 18 m2 na parkingu;
    • na winderach lub innych flagach;
    • na piłkach na strzelnicy golfowej;

 

oraz wielu innych miejscach — zobacz TUTAJ i skontaktuj się z nami.

 

GALERIA EVENTY

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?