spotkania biznesowe warszawa

karuzela

Oferta imprezy integracyjnej dla firm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPYTAJ O OFERTĘ

Oferta eventowa szyta na miarę

Lisia Polana to idealne miejsce na każdy event: szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe czy imprezy rodzinne. Na miejscu czekają na Was dwie sale konferencyjne, Hotel *** i restauracja z wyborną kuchnią oraz oczywiście szereg golfowych atrakcji.

Spotkanie biznesowe

„Golf + business”. Po wpisaniu tej frazy w Google pojawia się aż 263 milionów wyników. Nic w tym dziwnego – wystarczy przyjechać na turniej golfowy lub pokręcić się trochę koło baru niejednego domku klubowego, żeby zrozumieć, że golf jest stworzony po to, żeby rozmawiać o biznesie. Relacje, które się tu nawiązują, wydają się ważniejsze niż te z Facebooka czy LinkedIna.

Zapraszamy do organizacji spotkań dla Twoich pracowników bądź klientów. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia prezentacji. Gwarantujemy, że tego typu przedsięwzięcie jeszcze bardziej zbliży do siebie nie tylko kontrahentów, ale także właścicieli wielu firm. Jeśli organizacja spotkania biznesowego w Warszawie sprawia, że zaczynasz się stresować – czas na wyluzowanie się na Lisiej Polanie. Chętnie zaplanujemy, a następnie zrealizujemy krok po kroku spotkanie biznesowe w restauracji lub, jak wolisz, w plenerze. Możemy przygotować także miejsce na pierwsze spotkanie integracyjne z klientami, jeżeli chcesz poznać osobiście nowe osoby zainteresowane Twoją firmą.

Impreza integracyjna

Chcesz lepiej poznać swoich pracowników? To świetnie! Jeśli nie wiesz, gdzie zorganizować imprezę integracyjną i do głowy nie przychodzi Ci też żaden pomysł, w jaki sposób to zrobić, proponujemy nasze pole golfowe – mamy sprawdzony program team buildingu na bazie zajęć golfowych. Ciekawe zadania pokazują współpracę w grupie, podejście do rozwiązywania problemów i pozwalają wyłonić nieformalnych liderów. Impreza integracyjna dla pracowników z niewielką dozą rywalizacji spaja ze sobą grupę, a także sprawia, że rozwijają się umiejętności interpersonalne. W jaki sposób? Tego typu eventy integracyjne dla firm pomagają przezwyciężać lęki związane z komunikacją i prowadzą do podtrzymania pozytywnych relacji z innymi pracownikami. Imprezy integracyjne dla firm na polu golfowym są tymi najdłużej wspominanymi wydarzeniami – przekonaj się, że Twoi pracownicy również nie zapomną o tym, czego się tu nauczą.

Imprezy integracyjne firmowe należą do naszych specjalności. Chętnie podejmujemy się realizacji tego typu przedsięwzięć, bowiem wiemy, że cała organizacja takiego eventu może przerażać. Jeśli myślisz, że jedynym miejscem na spotkanie firmowe jest Warszawa, a ściślej jej centrum, to jesteś w błędzie! Uwielbiamy imprezy integracyjne w plenerze – z dala od zgiełku miasta, hałasu i obowiązków. Zresztą, pracownicy także wolą tego typu lokalizacje, dlatego nasza oferta w zakresie zorganizowania imprezy integracyjnej dla firm jest dopasowana szczególnie do ich upodobań. Zorganizujemy dla Ciebie firmową integrację zespołu, wewnętrzną naradę czy spotkanie świąteczne. Twoi pracownicy czy partnerzy biznesowi będą mieli okazję nie tylko zrobić pierwszy krok na polu golfowym pod okiem trenera, ale także rozegrać turniej. Niezależnie od tego, czy impreza firmowa dotyczy pracowników banku, agencji marketingowej, czy sklepu – proponowane aktywności są dopasowane do każdego i stanowią gwarancję świetnie spędzonego czasu!

Impreza rodzinna, spotkanie z przyjaciółmi…

Wyznajemy zasadę, że każda okazja jest dobra, by świętować ją na Lisiej Polanie. I nie mamy tu na myśli tylko imprez integracyjnych, spotkań biznesowych czy innych przedsięwzięć związanych z karierą. Na naszych polach golfowych odbywają się także prywatne spotkania w gronie rodzinnym czy przyjacielskim. A to wszystko uświetnione znakomitym jedzeniem. Zapewniamy bowiem przepyszne dania z najlepszej golfowej restauracji w Polsce!

Dostosujemy się do Twoich potrzeb! Sprawdź naszą ofertę TUTAJ i skontaktuj się z nami.

DAJ SIĘ POZNAĆ GOLFISTOM

przestrzeń reklamowa i wachlarz sponsoringowych możliwości

Na Lisiej Polanie rozgrywamy ponad 9 tysięcy rund rocznie, a w sezonie odwiedza nas dziennie nawet 100 golfistów. Wyróżnij swoją markę na naszym polu. Zapewniamy, że Twoja reklama dotrze do najbardziej wartościowych klientów.

Twoja marka może być widoczna:

  • w nazwie turnieju (obejmij patronatem tytularnym jeden z turniejów);
  • na jednym z 18 dołków (zostań sponsorem dołka);
  • na banerach o powierzchni 18 m2 na parkingu;
  • na winderach lub innych flagach;
  • na piłkach na strzelnicy golfowej;

oraz wielu innych miejscach – zobacz TUTAJ i skontaktuj się z nami.

eventy integracyjne dla firm

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?