spotkania biznesowe warszawa

karuzela

Oferta imprezy integracyjnej dla firm

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPYTAJ O OFERTĘ

Oferta eventowa szyta na miarę

Eventy oraz wyjazdy integracyjne dla firm cieszą się nieustającą popularnością. Szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe – to wszystko czeka na Ciebie w Lisiej Polanie! Do dyspozycji pozostają dwie sale konferencyjne, 3-gwiazdkowy hotel oraz restauracja z wyborną kuchnią, a do tego oczywiście szereg golfowych atrakcji. Firmowa impreza integracyjna zaplanowana w naszym ośrodku pod Warszawą to organizacyjny strzał w dziesiątkę!

impreza integracyjna bank

Spotkania biznesowe

Golf + business = przepis na udane realizacje! Dlaczego? Wystarczy przyjechać na turniej golfowy lub spędzić czas w towarzystwie golfistów, by zrozumieć, że sport ten jest stworzony do nawiązywania relacji biznesowych. Jeśli chcesz zaaranżować profesjonalne spotkania biznesowe z kontrahentami z Warszawy i nie tylko, Lisia Polana stoi przed Tobą otworem. Przekonasz się, że relacje, które się tu tworzą, są istotniejsze niż te z Facebooka czy LinkedIna. Bo są to relacje prawdziwe!

Zapraszamy do organizacji spotkań integracyjnych oraz biznesowych dla Twoich pracowników bądź klientów. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia prezentacji. Gwarantujemy, że zorganizowany u nas wyjazd biznesowy lub impreza integracyjna jeszcze bardziej zbliżą do siebie nie tylko kontrahentów, ale także właścicieli firm. Jeśli organizacja spotkania biznesowego w Warszawie sprawia, że zaczynasz się stresować – czas na odprężenie na Lisiej Polanie. Chętnie zaplanujemy, a następnie zrealizujemy krok po kroku spotkanie biznesowe w restauracji lub, jak wolisz, w plenerze. Możemy przygotować także miejsce na pierwsze spotkanie integracyjne z klientami, jeżeli chcesz poznać osobiście nowe osoby zainteresowane Twoją firmą.

Najlepsze miejsce na imprezę integracyjną? Lisia Polana!

Jeśli nie wiesz, gdzie zorganizować imprezę integracyjną dla firmy w okolicach Warszawy i do głowy nie przychodzi Ci też żaden pomysł, w jaki sposób to zrobić, proponujemy nasze pole golfowe – mamy sprawdzony program team buildingu na bazie zajęć golfowych. Tego typu eventy integracyjne dla firm pomagają przezwyciężać lęki związane z komunikacją i prowadzą do podtrzymania pozytywnych relacji z innymi pracownikami. Imprezy integracyjne dla firm na polu golfowym są najdłużej wspominanymi wydarzeniami – przekonaj się, że Twoi pracownicy również nie zapomną o tym, czego się tu nauczą. Imprezy integracyjne w plenerze? A może te wewnątrz, czyli w naszej restauracji? Zdecyduj, jakie miejsce na spotkanie integracyjne będzie odpowiednie dla Ciebie i Twoich pracowników!

Imprezy integracyjne firmowe należą do naszych specjalności. Chętnie podejmujemy się realizacji tego typu przedsięwzięć, bowiem wiemy, że cała organizacja takiego eventu może przerażać. Jeśli myślisz, że jedynym miejscem na spotkanie firmowe jest Warszawa, a ściślej jej centrum, to jesteś w błędzie! Zorganizujemy dla Ciebie firmową integrację zespołu, wewnętrzną naradę czy spotkanie świąteczne. Twoi pracownicy czy partnerzy biznesowi będą mieli okazję nie tylko zrobić pierwszy krok na polu golfowym pod okiem trenera, ale także rozegrać turniej. Niezależnie od tego, czy impreza firmowa dotyczy pracowników banku, agencji marketingowej, czy sklepu – proponowane aktywności są dopasowane do każdego oraz stanowią gwarancję świetnie spędzonego czasu!

Impreza rodzinna, spotkanie z przyjaciółmi…

Wyznajemy zasadę, że każda okazja jest dobra, by świętować ją na Lisiej Polanie. I nie mamy tu na myśli wyłącznie firmowych imprez integracyjnych, spotkań biznesowych czy innych przedsięwzięć związanych z karierą. Na naszym polu golfowym odbywają się także prywatne spotkania w gronie rodzinnym bądź przyjacielskim. A to wszystko uświetnione jest znakomitym jedzeniem. Zapewniamy bowiem przepyszne dania z najlepszej golfowej restauracji w Polsce!

Dostosujemy się do Twoich potrzeb! Sprawdź naszą ofertę TUTAJ i skontaktuj się z nami.

DAJ SIĘ POZNAĆ GOLFISTOM!

przestrzeń reklamowa i wachlarz sponsoringowych możliwości

Na Lisiej Polanie rozgrywamy ponad 9 tysięcy rund rocznie, a w sezonie odwiedza nas dziennie nawet 100 golfistów. Wyróżnij swoją markę na naszym polu. Zapewniamy, że Twoja reklama dotrze do najbardziej wartościowych klientów.

Twoja marka może być widoczna:

  • w nazwie turnieju (obejmij patronatem tytularnym jeden z turniejów),
  • na jednym z 18 dołków (zostań sponsorem dołka),
  • na banerach o powierzchni 18 m2 na parkingu,
  • na winderach lub innych flagach,
  • na piłkach na strzelnicy golfowej,

oraz wielu innych miejscach – zobacz TUTAJ i skontaktuj się z nami.

eventy integracyjne dla firm

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

[email protected]

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?