Spotkania dla firm zarezerwuj termin już dziś

Lisia Polana oferuje obsługę imprez dla firm w oryginalnej scenerii pola golfowego.

Jeśli nie mieliście do tej pory kontaktu z golfem – nie szkodzi. Zorganizujemy każdy rodzaj spotkania, indywidualną lekcję golfa, kameralną lekcję dla Ciebie i Twojego Klienta dodamy do tego smaczny lunch i sukces murowany. W nieformalnej atmosferze możecie spędzić czas i przeprowadzić ważne dla Waszych firm rozmowy. Jesteśmy pewni że klient tego nie zapomni i zawsze będzie pamiętał kto go zabrał na pierwszą lekcję golfa.

1. Spotkanie biznesowe 

Zapraszamy do organizacji jednodniowych spotkań dla Państwa pracowników bądź klientów. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem, a także restauracją i barem.

Korzyści: Praca nie zawsze musi być tylko obowiązkiem. W przepięknej scenerii pola golfowego, ciszy i spokoju na pewno będzie przyjemnością, co pozwoli być bardziej kreatywnym.

2. Impreza integracyjna z możliwością noclegu w *** Hotelu

To pomysł na niedługi wyjazd niedaleko Warszawy. Cała firma razem. Najpierw nauka gry w golfa, możliwość poznania tajników gry, a wieczorem zaś integracja i swoboda wypowiedzi we własnym gronie. Następnego dnia rano pożywne śniadanie, na początek dnia ugruntowanie wiedzy golfowej, a potem … pierwszy turniej na polu golfowym. Emocje, rywalizacja i niezapomniany wyjazd integracyjny. Wszystko w jednym miejscu.

Korzyści: Jesteśmy w centrum Polski, wszyscy mają mniej więcej równą odległość, aby dotrzeć na czas. Łączymy firmową integrację z walorem edukacyjnym, a także uczymy uczestników czegoś nowego – nie tylko pierwszy krok golfowy, ale także pierwszy turniej. A to wspomnienie, którego się nie zapomina.

3. Chcesz lepiej poznać swoich pracowników ?

     Wybierz Team building

Czy chcecie Państwo lepiej poznać swoich pracowników? Czy chcecie, aby i oni dowiedzieli się o sobie czegoś nowego? Czy chcecie pobudzić ich kreatywność i ducha współpracy?

Pole golfowe ma sprawdzony i przepracowany program team buildingu, dzięki któremu możecie Państwo zmienić postrzeganie swojego zespołu. Praca w grupie, niestandardowe wyzwania i uwolniona kreatywność sprawią, że atmosfera w Państwa firmie może się zmienić na lepsze, a współpraca wyniesiona z pola golfowego korzystnie wpłynie na wyniki Państwa firmy.

Korzyści: Ciekawe zadania pokazują współpracę w grupie, podejście do rozwiązywania problemów, pozwalają wyłonić nieformalnych liderów. To wszystko przykryte atrakcyjnym programem zajęć golfowych. Zadowoleni pracownicy i pracodawca z bezcenną wiedzą na temat swojego zespołu. Tego przecenić się nie da.

 

Kurs golfa

Zorganizujemy kurs golfa, który kończy się egzaminem na Zieloną Kartę – golfowe prawo jazdy.

Korzyści: Możliwość zaplanowania regularnych spotkań z klientem. Połączenie przyjemnego obowiązku z nieformalnym spotkaniem znacząco przyspieszy efekty waszej znajomości.

Akademia Golfa

Na początek  zwiedzanie pola, rozegranie dołka pokazowego przez zawodowców i trochę teorii, a potem… lekcja pierwszego kroku golfowego czyli podstawowe uderzenia piłki, w tym putting, czyli umieszczenie piłki w dołku, chiping, czyli uderzanie z pod dołka na green, a także długie uderzenia na Driving Range. W międzyczasie organizowane są konkursy golfowe.

Korzyści: Nowe doświadczenie, sprawdzenie się w nowym sporcie, a także możliwość wyłonienie nieformalnych liderów.

Mini Turniej Texas Scramble

Zaprosimy Państwa na profesjonalne pole golfowe w celu rozegrania mini turnieju w grupach. To świetna możliwość do sprawdzenia umiejętności zdobytych podczas Akademii Golfa, ale także rywalizacja.

Korzyści: Budowanie dobrej relacji biznesowej i budowanie pozytywnej asocjacji z ekskluzywnym sportem

 

Podczas spotkania goście mają zapewniony catering i czas na rozmowy biznesowe w niezobowiązującej atmosferze.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ EVENTOWĄ:

oferta-eventowa-2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Dodaj komentarz


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?