II Turniej Klubowy by golfpoint.pl

Poniżej wyniki II Turnieju Klubowego.

Stroke play brutto

POZ.NAZWISKO I IMIĘUDERZENIA
1Malesa Piotr / Am (PZG)78
2Pieślak Dariusz / Am (PZG)79
3Korcz Robert / Am (PZG)79
4Wójcik Zofia / Am (PZG)79
5Przeździecki Krzysztof / Am (PZG)80
6Królak Maciek / Am (PZG)82
7Konarzewski Tytus / Am (PZG)86
8Wójcik Krzysztof / Am (PZG)86
9Minasiewicz Mariusz / Am (PZG)87
10Jankowski Michał / Am (PZG)88
11Michałowski Marek / Am (PZG)88
12Kużela Andrzej / Am (PZG)89
13Marciniak Wojciech / Am (PZG)89
14Korzeniewski Krzysztof / Am (PZG)90
15Biedrzycki Krzysztof / Am (PZG)90
16Błoński Artur / Am (PZG)91
17Jarzyna Andrzej / Am (PZG)91
18Świerczyński Robert / Am (PZG)92
19Kołodziejski Krzysztof / Am (PZG)93
20Dudek Franek / Am (PZG)93
21Jędrzejczak Marek / Am (PZG)94
22Kalinowski Jan / Am (PZG)94
23Lis Paweł / Am (PZG)94
24Marczewski Marcin / Am (PZG)97
25Szadkowski Józef / Am (PZG)97
26Cyrson Piotr / Am (PZG)98
27Jagodziński Andrzej / Am (PZG)98
28Skurzak Karol / Am (PZG)98
29Małkiewicz Roman / Am (PZG)98
30Jabłoński Tomasz / Am (PZG)98
31Dudek Artur / Am (PZG)99
32Grodzińska Paulina / Am (PZG)99
33Kotowski Andrzej / Am (PZG)99
34Łyczba Sebastian / Am (PZG)99
35Sołowiej Piotr / Am (PZG)100
36Jędrzejczak Anna / Am (PZG)101
37Bojanowski Jakub / Am (PZG)101
38Adamek Marek / Am (PZG)101
39Chudziak Jarosław / Am (PZG)102
40Urbanowicz Krzysztof / Am (PZG)103
41Szymański Gustaw / Am (PZG)104
42Mikołajewska Beata / Am (PZG)104
43Górko Adam / Am (PZG)105
44Lasek Maciej / Am (PZG)106
45Machalica Bruno / Am (PZG)106
46Zawół Ryszard / Am (PZG)107
47Jankowski Krzysztof / Am (PZG)108
48Klonowski Ryszard / Am (PZG)108
49Grabowski Paweł / Am (PZG)108
50BIniek Zenon / Am (PZG)109
51Kozłowski Zbigniew / Am (PZG)113
52Mizieliński Bogdan / Am (PZG)113
53Klonowski Leszek / Am (PZG)113
54Białek Antoni / Am (PZG)114
55Lenfant Ian / Am (PZG)114
56Sawicka Bożena / Am (PZG)116
57Jakubowska Magdalena / Am (PZG)117
58Łukasik Marek / Am (PZG)117
59Jakubowska Anna / Am (PZG)117
60Polaniecki Grzegorz / Am (PZG)121
61Górko Mikołaj / Am (PZG)125
RETMajszyk Tomasz / Am (PZG)
RETLangner Janusz / Am (PZG)
RETZając Tomasz / Am (PZG)
NSWacikowska Monika / Am (PZG)
NSWojciechowski Piotr / Am (PZG)
NSPodkański Rafał / Am (PZG)
DQMendala Grażyna / Am (PZG)

Stroke play netto hcp 0–18

POZ.NAZWISKO I IMIĘUDERZENIA
1Malesa Piotr / Am (PZG)78
2Pieślak Dariusz / Am (PZG)79
3Korcz Robert / Am (PZG)79
4Wójcik Zofia / Am (PZG)79
5Przeździecki Krzysztof / Am (PZG)80
6Królak Maciek / Am (PZG)82
7Konarzewski Tytus / Am (PZG)86
8Wójcik Krzysztof / Am (PZG)86
9Minasiewicz Mariusz / Am (PZG)87
10Jankowski Michał / Am (PZG)88
11Michałowski Marek / Am (PZG)88
12Kużela Andrzej / Am (PZG)89
13Marciniak Wojciech / Am (PZG)89
14Korzeniewski Krzysztof / Am (PZG)90
15Biedrzycki Krzysztof / Am (PZG)90
16Błoński Artur / Am (PZG)91
17Jarzyna Andrzej / Am (PZG)91
18Świerczyński Robert / Am (PZG)92
19Kołodziejski Krzysztof / Am (PZG)93
20Dudek Franek / Am (PZG)93
21Jędrzejczak Marek / Am (PZG)94
22Kalinowski Jan / Am (PZG)94
23Lis Paweł / Am (PZG)94
24Marczewski Marcin / Am (PZG)97
25Szadkowski Józef / Am (PZG)97
26Cyrson Piotr / Am (PZG)98
27Jagodziński Andrzej / Am (PZG)98
28Skurzak Karol / Am (PZG)98
29Małkiewicz Roman / Am (PZG)98
30Jabłoński Tomasz / Am (PZG)98
31Dudek Artur / Am (PZG)99
32Grodzińska Paulina / Am (PZG)99
33Kotowski Andrzej / Am (PZG)99
34Łyczba Sebastian / Am (PZG)99
35Sołowiej Piotr / Am (PZG)100
36Jędrzejczak Anna / Am (PZG)101
37Bojanowski Jakub / Am (PZG)101
38Adamek Marek / Am (PZG)101
39Chudziak Jarosław / Am (PZG)102
40Urbanowicz Krzysztof / Am (PZG)103
41Szymański Gustaw / Am (PZG)104
42Mikołajewska Beata / Am (PZG)104
43Górko Adam / Am (PZG)105
44Lasek Maciej / Am (PZG)106
45Machalica Bruno / Am (PZG)106
46Zawół Ryszard / Am (PZG)107
47Jankowski Krzysztof / Am (PZG)108
48Klonowski Ryszard / Am (PZG)108
49Grabowski Paweł / Am (PZG)108
50BIniek Zenon / Am (PZG)109
51Kozłowski Zbigniew / Am (PZG)113
52Mizieliński Bogdan / Am (PZG)113
53Klonowski Leszek / Am (PZG)113
54Białek Antoni / Am (PZG)114
55Lenfant Ian / Am (PZG)114
56Sawicka Bożena / Am (PZG)116
57Jakubowska Magdalena / Am (PZG)117
58Łukasik Marek / Am (PZG)117
59Jakubowska Anna / Am (PZG)117
60Polaniecki Grzegorz / Am (PZG)121
61Górko Mikołaj / Am (PZG)125
RETMajszyk Tomasz / Am (PZG)
RETLangner Janusz / Am (PZG)
RETZając Tomasz / Am (PZG)
NSWacikowska Monika / Am (PZG)
NSWojciechowski Piotr / Am (PZG)
NSPodkański Rafał / Am (PZG)
DQMendala Grażyna / Am (PZG)

Stableford netto hcp 18,1–36

POZ.NAZWISKO I IMIĘPUNKTY
1Marczewski Marcin / Am (PZG)43
2Lis Paweł / Am (PZG)39
3Korzeniewski Krzysztof / Am (PZG)38
4Cyrson Piotr / Am (PZG)36
5Mikołajewska Beata / Am (PZG)36
6Kotowski Andrzej / Am (PZG)36
7Grabowski Paweł / Am (PZG)36
8Zawół Ryszard / Am (PZG)34
9Szymański Gustaw / Am (PZG)34
10Szadkowski Józef / Am (PZG)34
11Łyczba Sebastian / Am (PZG)33
12Górko Adam / Am (PZG)32
13Lenfant Ian / Am (PZG)32
14Kozłowski Zbigniew / Am (PZG)31
15Sołowiej Piotr / Am (PZG)31
16Lasek Maciej / Am (PZG)31
17Adamek Marek / Am (PZG)31
18Białek Antoni / Am (PZG)30
19Jędrzejczak Anna / Am (PZG)30
20Chudziak Jarosław / Am (PZG)30
21Klonowski Leszek / Am (PZG)30
22Urbanowicz Krzysztof / Am (PZG)26
23Jakubowska Magdalena / Am (PZG)26
24BIniek Zenon / Am (PZG)26
25Jankowski Krzysztof / Am (PZG)25
26Klonowski Ryszard / Am (PZG)23
27Jakubowska Anna / Am (PZG)23
28Mizieliński Bogdan / Am (PZG)22
29Łukasik Marek / Am (PZG)19
30Polaniecki Grzegorz / Am (PZG)18
31Górko Mikołaj / Am (PZG)17
RETZając Tomasz / Am (PZG)
NSWacikowska Monika / Am (PZG)
NSWojciechowski Piotr / Am (PZG)
DQMendala Grażyna / Am (PZG)

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?