Audi Cup 2017

Audi Cup 2017 już za nami.

W turnieju wzięło udział 78 zawodników. Poniżej zobaczycie, kto zwyciężył w poszczególnych kategoriach!

Dziękujemy dealerowi Audi Krotoski-Cichy Warszawa Wolica za sponsorowanie wydarzenia!

Stroke play netto 0–18

POZ.NAZWISKO I IMIĘUDERZENIA
1Bigus Bogdan / Am (PZG)67
2Korcz Robert / Am (PZG)68
3Konarzewski Tytus / Am (PZG)69
4Marciniak Anna / Am (PZG)70
T5Wencel Wiktor / Am (PZG)71
T5Jarzyna Andrzej / Am (PZG)71
T7Tyszka Paweł / Am (PZG)72
T7Zięba Marcin / Am (PZG)72
T9Majszyk Tomasz / Am (PZG)73
T9Świerczyński Robert / Am (PZG)73
T9Minasiewicz Mariusz / Am (PZG)73
T12Smoniewski Witold / Am (PZG)74
T12Kwiatkowski Witold / Am (PZG)74
T12Kado Włodzimierz / Am (PZG)74
T15Bierezowiec Andrzej / Am (PZG)75
T15Marszałek Krzysztof / Am (PZG)75
T15Dzierżyński Waldemar / Am (PZG)75
T18Kużela Andrzej / Am (PZG)76
T18Podkański Rafał / Am (PZG)76
20Majchrzak Robert / Am (PZG)77
T21Langner Janusz / Am (PZG)78
T21Jędrzejczak Marek / Am (PZG)78
23Malesa Piotr / Am (PZG)79
24Bojanowski Jakub / Am (PZG)80
T25Jakubowski Przemysław / Am (PZG)81
T25Majchrzak Sławomir / Am (PZG)81
T25Marciniak Wojciech / Am (PZG)81
28Grodzińska Paulina / Am (PZG)82
29Marszałek Sławomir / Am (PZG)84
30Jakubowski Paweł / Am (PZG)86
31Biedrzycki Krzysztof / Am (PZG)88
NSAntonowicz Paweł / Am (PZG)
NSJankowska Aleksandra / Am (PZG)
NSMusiolik Jan / Am (PZG)
NSMajchrzak Rafał / Am (PZG)
DQPieślak Dariusz / Am (PZG)

Stableford netto 18,1–36

POZ.NAZWISKO I IMIĘUDERZENIA
1Ferenc Karol / Am (PZG)48
2Kęcik Mirosław / Am (PZG)43
3Safianowski Marek / Am (PZG)40
T4Gosik Robert / Am (PZG)36
T4Truszkiewicz Waldemar / Am (PZG)36
T6Borys Leszek / Am (PZG)35
T6Gosik Hanna / Am (PZG)35
8Majewski Maciej / Am (PZG)34
T9Kotowski Andrzej / Am (PZG)33
T9Treliński Jakub / Am (PZG)33
T9Tokar Rafał / Am (PZG)33
T12Kielich Barbara / Am (PZG)32
T12Niemiec Sławomir / Am (PZG)32
T12Jakubowska Magdalena / Am (PZG)32
15Treliński Tomasz / Am (PZG)31
T16Lewicki Grzegorz / Am (PZG)30
T16Zając Tomasz / Am (PZG)30
T16Purwin Katarzyna / Am (PZG)30
T16Olesiński Waldemar / Am (PZG)30
T16Bąkała Michał / Am (PZG)30
T16Chudziak Jarosław / Am (PZG)30
T16Jędrzejczak Anna / Am (PZG)30
T23Borowik Anatol / Am (PZG)29
T23Łyczba Sebastian / Am (PZG)29
T25Chwiejczak Marek / Am (PZG)28
T25Purwin Tomasz / Am (PZG)28
T25Bednarek Sławomir / Am (PZG)28
T25Łukasik Marek / Am (PZG)28
T25Lasek Maciej / Am (PZG)28
T25Mikołajewska Beata / Am (PZG)28
T31Urbanowicz Krzysztof / Am (PZG)27
T31Sawicki Dariusz / Am (PZG)27
T31Jurkowska-Kużela Gabriela / Am (PZG)27
T34Polak Paweł / Am (PZG)23
T34Zabłocka Anna / Am (PZG)23
36Mizieliński Bogdan / Am (PZG)21
37Cyrson Piotr / Am (PZG)20
38Borowski Krzysztof / Am (PZG)18
39Nahlik-Pokszan Beata / Am (PZG)17

Stableford netto 36,1–54

POZ.NAZWISKO I IMIĘPUNKTY STB
1Taszka Wiktor / Am (PZG)50
2Krawczyk Dominik / Am (PZG)47
3Jarosz Sławomir / Am (PZG)38
4Sawicki Bogdan / Am (PZG)31
T5Niemczyk Michał / Am (PZG)27
T5Śniechowski Krzysztof / Am (PZG)27

Skontaktuj się z nami

22 794 32 05

Lisia Polana

Pomocnia 9

woj. Mazowieckie

05-180 Pomiechówek

info@lisiapolana.pl


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?