W sobotę 21 kwietnia rozpoczynamy cykl 6 turniejów Cornelia Trophy –najważniejszy cykl turniejów na Lisiej Polanie w sezonie 2018!

 

Nagroda główna to wyjazd golfowy do Cornelia Diamonds Golf Resort & Spa w Belek w Turcji.

 

ZACZYNAMY CYKL PEŁEN EMOCJI!

Turnieje będą odbywać się w jeszcze w 3 soboty:  21 lipca, 11 sierpnia i 29 września.

Aby zawalczyć o nagrodę główną, należy zagrać w co najmniej trzech turniejach. Liczą się najlepsze trzy wyniki, dlatego im więcej zagranych turniejów, tym większa szansa na wygraną. Już teraz rezerwujcie swój czas w kalendarzach.

Najbliższy turniej w sobotę 30 czerwca.
Zarejestruj się już dziś on-line

 

 

KTO wygra wyjazd do BELEK?

 


NAGRODA GŁÓWNA

Nagrodą główną dla trzech zwycięzców jest wyjazd golfowy do Belek w Turcji w dniach 17-24.11.2018 zawierający:

 

NAGRODY TURNIEJOWE

Zwycięzców każdego z turniejów cyklu Cornelia Trophy nagrodzimy cennymi nagrodami rzeczowymi.

Klasyfikacja generalna

Poniżej klasyfikacja po 3 turniejach.

STROKE PLAY NETTO 0-18

Pozycja Nazwisko i imię I Cornelia II Cornelia III Cornel SUMA
1 Jakubowski Paweł 84 80 76 240
2 Jabłoński Tomasz 81 78 86 245
3 Wójcik Krzysztof 85 85 78 248
4 Jagodziński Andrzej 90 71 89 250
5 Dziekan Mirosław 92 83 86 261
6 Korcz Robert 87 83 92 262
7 Wojtczak Nina Olga 67 67
8 Grodzińska Paulina 72 72
9 Górko Adam 76 76
10 Wudarczyk Marek 76 76
11 Kardas Zbigniew 79 79
12 Kołodziejski Krzysztof 79 79
13 Leonardi Grzegorz 79 79
14 Musiolik Jan 79 79
15 Maciejczyk Piotr 80 80
16 Wierciński Antoni 80 80
17 Skręta Jarek 81 81
18 Bierezowiec Andrzej 82 82
19 Osiński Rafał 82 82
20 Stańczak Włodzimierz 82 82
21 Żelazny Maksymilian 83 83
22 Błoński Artur 84 84
23 Kopczewski Michał 84 84
24 Łyczba Sebastian 84 84
25 Malesa Piotr 84 84
26 Niewczas Leszek 84 84
27 Pieślak Dariusz 84 84
28 Piłko Jacek 84 84
29 Wencel Wiktor 84 84
30 Koperski Wojciech 85 85
31 Sawicki Andrzej 85 85
32 Gałązka Grzegorz 86 86
33 Sołowiej Piotr 86 86
34 Smoniewski Witold 87 87
35 Stańczak Iza 87 87
36 Górko Mikołaj 88 88
37 Sawicki Kamil 88 88
38 Lis Paweł 90 90
39 Romaniuk Jarosław 90 90
40 Krawczyk Andrzej 91 91
41 Bojanowski Jakub 92 92
42 Lewicki Grzegorz 94 94
43 Mai Thanh 94 94
44 Le Dinh Dao 73 68 141
45 Szwoch Władysław 78 74 152
46 Łuczak Konstanty 75 78 153
47 Przeździecki Krzysztof 79 77 156
48 Świerczyński Robert 76 84 160
49 Jankowska Aleksandra 76 88 164
50 Olesiński Waldemar 78 86 164
51 Marciniak Wojciech 84 81 165
52 Majszyk Tomasz 85 84 169
53 Bożic Marek 88 83 171
54 Muzalewski Wojciech 89 83 172
55 Zalewski Andrzej 83 89 172
56 Minasiewicz Mariusz 93 80 173
57 Biedrzycki Krzysztof 98 81 179
58 Jarzyna Andrzej 91 92 183
59 Langner Janusz 96 88 184

STABLEFORD NETTO 18,1-36

Pozycja Nazwisko i imię I Cornlia II Cornelia III Cornelia SUMA
1 Jarosz Sławomir 33 33 34 100
2 Kurkowski Krzysztof Witold 32 33 27 92
3 Gosik Robert 22 35 28 85
4 Kotowski Andrzej 25 21 31 77
5 Faltynowski Jarosław 19 19 31 69
6 Mikołajewska Beata 18 26 18 62
7 Górko Adam 31 28 59
8 Tokar Rafał 25 33 58
9 Więcko Małgorzata 25 31 56
10 Kuśmierz Waldemar 23 32 55
11 Truong Minh Duc 26 28 54
12 Jakubowska Magdalena 26 27 53
13 Jankowski Krzysztof 24 26 50
14 Walenda Robert 19 28 47
15 Szramowski Michał 22 23 45
16 Grabowski Marcin 25 19 44
17 Dobiesz Marek 15 27 42
18 Łukasik Marek 19 23 42
19 Sołonin Ewa 23 19 42
20 Szadkowski Józef 20 22 42
21 Wasiluk Ignacy 41 41
22 Piekarski Eryk 39 39
23 Chwiejczak Marek 19 19 38
24 Smoniewski Ignacy 22 16 38
25 Klonowski Leszek 19 17 36
26 Smolarz Piotr 36 36
27 Sawicki Dariusz 33 33
28 Zając Tomasz 32 32
29 Błaszczak Robert 31 31
30 Krawczyk Leon 31 31
31 Wasiluk Waldemar 31 31
32 Bogiel Jacek 30 30
33 Józefiak Marek 30 30
34 Majerowicz Grzegorz 29 29
35 Kochanowicz Jakub 28 28
36 Le Tran Huu 28 28
37 Kozłowska Małgorzata 27 27
38 Milczarek Przemysław 27 27
39 O’Higgins Elina 27 27
40 Piecyk Tomasz 27 27
41 Borys Leszek 26 26
42 Cyrson Piotr 26 26
43 Kołbuk Robert 26 26
44 Majewski Ryszard 26 26
45 Przybysz Ryszard 26 26
46 Jarzyna Aleksander 25 25
47 Siwiec Hieronim 25 25
48 Małek Ryszard 24 24
49 Terej Katarzyna 24 24
50 Bednarek Sławomir 23 23
51 Szramowski Michał 23 23
52 Urban Sebastian 23 23
53 Wacikowska Monika 23 23
54 Kozłowski Zbigniew 22 22
55 Kwieciński Przemysław 22 22
56 Machalica Bruno 22 22
57 Nahlik-Pokszan Beata 22 22
58 Pasula Jerzy 22 22
59 Palczewska Anna 21 21
60 Pasula Zofia 21 21
61 Urbanowicz Krzysztof 21 21
62 Kondej Jerzy 20 20
63 Langner Mariola 20 20
64 Łukasik Elżbieta 20 20
65 Majewski Stanisław 20 20
66 Woźniak Andrzej 20 20
67 Mełgwa Eryk 19 19
68 Rybka Tomasz 19 19
69 Adamek Marek 18 18
70 Hofman Piotr Łukasz 18 18
71 Rybka Jan 18 18
72 Haftek-Lis Katarzyna 17 17
73 Siwiec Alicja 17 17
74 Czechmeszyńska Marta 16 16
75 Wasiński Władysław 16 16
76 Garbarczyk Katarzyna 15 15
77 Lasek Maciej 14 14
78 Szumlicz Tadeusz 7 7

Pytania? Chętnie odpowiemy!

tel. 22 794 32 05
e-mailinfo@lisiapolana.pl

 


Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?